Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet hogy megint leáll a...

Lehet hogy megint leáll a tanév a vírus miatt alighogy beindult?

Figyelt kérdés

A nagyon jól értesültek tudni vélik (hogy honnan az rejtély) hogy megint le fog állni a tanév a vírus miatt. Okt közepe- vége, nov elején.

Állítólag az iskoláknak ugrásra készen beizzítva kell üzemeltetni a digitális távokt forgatókönyveket, hogy akár 1 nap alatt beindulhasson újra a távokt.

Ez így lenne?


2020. aug. 8. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"A nagyon jól értesültek tudni vélik"


Mármint aki minden szirszrt úgy ad elő mintha valami bennfentes tudás birtokában lenne. Elképzelhető, hogy ugyanaz lesz mint tavasszal, de jelenleg nem utalnak a jelek. Hogy a háttérben mi folyik azt pedig csak az illuminati tudja.

2020. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Szeptember végén kezdődik újra a covi,szóval gondolom októbertől újra el kezdődik a hülyeség netovábja.
2020. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 egy bennfentes! Ő tudja!
2020. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

tiszta hülyeség ez az egész


most sokkal több a fertőzött, mint márciusban


itt az ideje abbahagyni a hisztit

2020. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy az állam akarja-e hiszen úgy manipulálják a számokat ahogy nekik tetszik.
2020. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Remélem leáll megint mert nem akarok már suliba járni.

Jó volt nekem itthon,még ha néha nehéz is volt a digitális oktatás legalább egész nap nem kellet sehova mennem,csak tanulás után szórakozni.Na az meg jó volt!

2020. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"A nagyon jól értesültek tudni vélik"...

... hogy október-novemberben COVID-tól függetlenül is jön a nátha meg az influenza, teszelni nem fognak eleget, sokan el sem mennek majd orvoshoz (én sem szoktam), szóval senkinek fogalma sem lesz, hogy épp mitől beteg. Ez nem agysebészet, csak a józan ész.

Igen, én is azok közé tartozom, akik úgy gondolják, elbohóckodnak a hagyományos oktatással pár hétig, aztán áttérnek újra digitális oktatásra - legalábbis az egyetemeken.

Mert egy helyi általános iskolában nem olyan mobilak az emberek, de egy egyetemen teljesen ellenőrizhetetlen, ki honnan jön, hova megy és mikor. Egy-egy campuson sok a külföldi és az ország egész területéről jönnek hallgatók is. Ilyen helyeken a hallgatók sokszor úgy ülnek előadáson és gyakorlaton is, mint a szardíniák, a távolságtartás felejtős. Sok fiatalt egyáltalán nem érdekel a vírus, tehát nem fogják rendesen hordani a maszkot, stb.

2020. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, megint távoktatás lesz, és az iskolaőrök is majd otthonról dolgoznak. :-))
2020. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es jót mond, én pont a párhuzamosan jelentkező influenza meg hányós-hasmenése vírusos időszak miatt azt gondolom, hogy az adventi időszak csiki-csuki játék lesz, a kérdés, hogy mikor kezdődik, sztem október második felében, amikor beköszönt a tényleges rossz idő.


Sem a sulik, sem a munkahelyek nem fogják vállalni azt a kockázatot, hogy esetleg náluk alakuljon ki vmi gócpont, mert akkor garantáltan elvezhetik a köz figyelmét, erre meg senkinek nincs szüksége. Így aki bármilyen tünetet észlel magán, függetlenül attól, hogy korona-e vagy sem, az úgyse mehet majd be a munkahelyre/iskolába, hanem megint mehet a karantén. A tavaszinál komolyabb lezárás nem lesz, de megint lesz egy ilyen 2 hónapunk, ez szinte tuti.

2020. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán elképzelhető hogy visszatér a digitális oktatás.
2020. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!