Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gólyatábor - hogy szerezzek...

Gólyatábor - hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Mi a jobb taktika, minél több emberrel beszélgetni, vagy célirányosan kiválasztani 2-3 főt és velük kialakítani egy klikket?


Illetve, mit tegyek, hogy ne tűnjek se túl visszahúzódónak, se túl nyomulósnak?


19/L



2020. aug. 16. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Lesznek programok, te csak legyel nyitott es ne erolkodj
2020. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Ne menjél ha barátot akarsz vegyél kutyát .
2020. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nyugi, a közös programok összehoznak majd!Szobatársakkal is tudsz ismerkedni. Legyél önmagad! A többiek zöme is úgy megy gólyatáborba, hogy nem ismer senkit! Érezd jól magad!
2020. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Este szólalj meg hangosan: "Nézzétek mim van!" és közben a táskádból húzz elő valami üveg töményet. Garantált a siker..
2020. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy, mert a gólyatáborbanmegismert emberekkel kb 1 hónap után köszönni se szoktak egymásnak, jacsak nem egy szakra jártok.
2020. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Add be hogy menő vagy!
2020. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj, ha nagyon szeretnél barátkozni, azokhoz menj oda, akik nem bandáznak. Gólyatáborban, akik már a kezdetektől jóban vannak, azok vagy régebb óta ismerik egymást vagy a vonaton beszélgettek. Te is , ha az, akivel utazol, nincs senkivel, beszélgethetsz vele. Nem biztos, hogy egy csapatban lesztek, de csapaton kívül is lesznek barátaid.

Plusz a csapaton belül is lesz egy csomó gyerek, aki magában ücsörög és van köztük egy csomó jófej, akik mondjuk az első 1-2 napban próbál feloldódni, azért nem szól senkihez, na velük batátkozhatsz.


Azt felejtsd el, hogy te majd viszel piát, cigit meg kisegíted anyagilag a többieket és partyface-ként leszel a barátjuk, mert ezzel csak a jófej gyerek leszel, akitől mások beszerzik a dolgaikat, de baráti kapcsolat nem alakul ki.


De mondom, ha nem szaktársak vagytok (minorban vagy főszakon), akkor egy idő után nem barátkoztok, ritka, hogy egy gólyatáboros barátság évekig kitartson. Majd az egyetem elején még összefuttok, de szépen elmaradnak már a találkák, aztán már elsétáltok egymás mellett a folyosón köszönés nélkül, aztán eltűntök egymás face-étől, instájáról vagy ahonnan követik egymást a korotokbeliek. Aztán egy nap, amikor láttok egy ilyen kérdést 30 évesen pár nevet fel tudtok idézni a gólyatáborból, de arcot nehezen köttök hozzá, biztos fel se ismernétek az utcán.


Ne sértődj meg, de mindig elmosolyodok, amikor ilyen kérdést látok. Az én koromban mindenki odament a másikhoz vagy a többiekhez aztán önmagát adta, mára meg már útmutató kell az embereknek, hogy hogyan alakítson ki baráti kapcsolatokat vagy hogyan kommunikáljon a másikkal. Ez nem tudom, miért lehet. Már elszaporodtak a GYIK-n a kérdések, hogy hogyan barátkozzak, hogy szóljak a tanárnőmnek, hogyan kérdezzem meg az osztálytársamat, mit vegyek a tanárnőmnek Karácsonyra, milyen versikét írjak a lánynak, akit húztam, hogy töltsem a vakációt, stb. Ezeket valaki az én koromban kérdezgezte volna, kiröhögtük volna.

2020. aug. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!