Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan hagyjam figyelmen...

Hogyan hagyjam figyelmen kívül a ribiket az osztályomban?

Figyelt kérdés
Nos én kolis vagyok és az osztályom eléggé züllött társaság. És van három csitri akiket szinte istenként tisztel az osztály 90%-a és most ez a három csitri olyan dolgokat terjeszt barátnőmről és rólam amik egyáltalán nem igazak, sőt mind alaptalan. Egyszerűen zavar és tényleg nagyon csúnya megalázó dolgokat mondanak rólam, de ezeket sajnos nem tudom bizonyítani és mivel szinte mindenki az ő oldalukon áll, nem fog nekünk segíteni senki. Még az osztályfőnöknek is fölöslegesnek látom elmondani mert ismerem annyira őket, hogy ezután még durvább dolgokat fognak kitalálni. Mit tegyek?

ápr. 24. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Egyesével elkapod mindet, megrángatod nyakához kést teszel ekkor kussol vagy agyonrúgod ha még bajt okoznak.
ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megmondod a többieknek, hogy nem igaz, ha nem hisznek neked, akkor mindegy. Vagy még mit jelent, hogy mellettük állnak? Vagy miket állítanak?
ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
13%
Csinàlsz egy onlyfenzt a nevükkel... 😉🤌🧠🤫
ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Hát elég nehéz így tanácsot adni, hogy nem tudjuk pontosan mit állítanak.

Lehet hogy rossz tanács, de a helyedben én beleállnék a dologba, és úgy tennék, mintha büszke is lennék azokra a dolgokra. Sokan csak azért szekálnak, mert érzik, hogy az zavarja a másikat.

ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Esetleg terjessz róluk igazat.
ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell figyelmen kívül hagyni, hanem pont hogy ha a figyelem középpontjában szeretnének lenni, mert aki ribsen öltözködik és viselkedik azt szeretné, akkor tegyél róla, hogy a figyelem középpontjában legyenek.

Például csúfolhatod őet gúnynévvel hogy van a név és egy rímelő szavat mondasz hozzá például Dóra-óra-tornaóra vagy Pisi-Misi vagy ilyenek és akkor mindenki rajtuk nevet.

Vagy mutass egy pontra amikor néznek téged és odanéznek és hangosan nevess hogy mit bámulto a semmit???? és akkor mindenki kineveti őket.

Aztán elmondhatod hogy ezt azért kapták mert kirívóak és akkor magukba néznek és nem fogak kirívók lenni és smink nélkül szpen öltöze mennek a suliba.

ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#4 igazából olyanokat, hogy a barátommal lefeküdtem és nagy dobra verem ezt az egészet és hogy minden nap intim dolgokat beszélünk videohívásban, plusz még rengeteg hasonló...

És ez így teljesen alaptalan mind, mert ezek közül egyik sem történt meg.

ápr. 24. 17:04
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
A többiek nem veszik észre, hogy nem is vered nagy dobra?
ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Hatos vagyok nem értem miért lettem lepotoza. Le kéne szedni a pontozós rendszert mert a trollok mindnekit lepontoznak.
ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
6/9, én főként két dolog miatt találtam inkább haszontalannak a válaszodat, mint hasznosnak. Csúfolódásra bíztatsz, ami óvodás módszer, nem biztos, hogy az osztály nevetne és a lányok abbahagyják, valamint így a kérdező és a helyzete sem lesz jobb. Ezen kívül a kirívóság nem bűn, a feltűnő öltözködés nem ellentéte a szépnek és nem tilos, míg nem ütközik a házirendbe. Nem kell egyből trollt kiáltani, nem pontozok le mindnekit.
ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!