Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolában már nem szólnak...

Középiskolában már nem szólnak a dohányzás miatt?

Figyelt kérdés
Mármint ha a diákok (18 év alatt) dohányoznak, iqost szívnak?

ápr. 23. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Már 20 éve se szóltak, amikor én voltam gimis. Pedig nem egy suttyó suliba jártam. De mégis szemet hunytak a tanárok.
ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Amennyiben a dohányzásra kijelölt területet használod, akkor le se sz.rják. Viszont ha rajtakapnak olyan helyen, ahol nem lenne szabad, mondjuk a wc-ben, akkor fegyelmit is kaphatsz (igazgatóit), de rosszabb esetben ki is rúghatnak.

Ha betartod az iskola házirendjét, akkor nem lesz semmi gond.

ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Tanárfüggő. Minket anno (igaz hetedikesek vagy nyolcadikosok voltunk), behívattak az igazgatóhoz, mert délután az egyik tanár látott minket cigizni a városban.
ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
3-as vagyok: középsuliban (kb mindenki koleszos volt) meg szó szerint el kellett bújniuk a dohányosoknak.
ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Sulin kívül nem.
ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ma láttam a városban diákokat. Mentek csapatosan valahova. Mellettük, előttük a tanárok. A diákok meg vidáman vagy a normál cigit szívták, vagy az iqost. Furcsállottam.


Én mondjuk már elég rég érettségiztem, de nálunk senki nem mert a tanárok előtt közvetlenül dohányozni. Még osztálykiránduláson sem.

Akik dohányoztak, mindig bújkáltak.

Mondjuk tudom ez rég volt, azóta változott a helyzet.

ápr. 23. 22:05
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

"Ma láttam a városban diákokat. Mentek csapatosan valahova. Mellettük, előttük a tanárok. A diákok meg vidáman vagy a normál cigit szívták, vagy az iqost. Furcsállottam."


Te komolyan nem vagy tisztában még azzal sem, hogy a tanárnak csak az iskolán belül van jogköre? Az utcán nem szólhat semmit.

ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem szóltak. 15-16 éve voltam gimis, annyi volt, hogy délután egyig nem gyújthattak rá, mert akkor lett legkorábban vége a tanításnak és lehetett elhagyni a suli területét, az udvaron nem lehetett cigizni, de ennyi. Nekünk utána volt még általában egy óránk, de olyankor páran mindig kirohantak egyet cigizni. Osztálykiránduláson sem érdekelte őket, ahogy az alkohol sem, emlékszem minket csak arra kért anno az osztályfőnök, hogy töményet ne vegyünk😃
ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tisztában vele, mivel nem vagyok tanár. :) Ne haragudj! Ezért kérdeztem itt. Illetve leírtam, hogy korábban nálunk iskolán kívül sem engedtek ilyet, így csodálkoztam. Semmi rosszat vagy bántót nem írtam szerintem.
ápr. 23. 22:32
 10/17 A kérdező kommentje:

#8: Azta! Nálunk alkoholt is csak titokban lehetett inni kiránduláson.

Mondjuk elég szigorú osztályfőnökünk volt.

ápr. 23. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!