Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meddig készüljek jelenléti...

Meddig készüljek jelenléti oktatásra? Őszi szünetig?

Figyelt kérdés

Meddig kell kibírni a tantermi oktatást? Kb az őszi szünetig?


Aztán úgyis leáll (ha nem előbb)?


2020. aug. 19. 08:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%

Biztos vagyok benne, ha most a gyerekeket összeengedik 2 hét és olyat fog robbanni a vírus Bp-en, hogy az olaszok elbújhatnak mögöttünk.


Azt nem értem, hogy a szülők miért nem tudnak összefogni, és ezt a hamvában holt ötletet megakadályozni, amit a kormány tesz és tenni akar. Ha eddig nem volt nagyobb probléma-most lesz, ez tuti..

2020. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
1: xddd
2020. aug. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

"ha most a gyerekeket összeengedik 2 hét és olyat fog robbanni a vírus Bp-en, "


Pont ugyanezt mondták az érettségi előtt! De szóról szóra! Hogy 80.000 érettségiző indul meg és az idős tanárok meg a középkorú szülők jajajjajaj mji lesz!

És mi lett? A világon semmi.


Most se lesz a világon semmi. De semmi. Beindul a tanév egyesek ugatnak vészmadárkodnak a háttérből és ennyi.

Megy minden a maga útján. és semmi se lesz.

2020. aug. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Sztem el fog indulni és az első influenza, vagy hányós-hasmenéses vírusnál zárnak majd. Én ezt nem az őszi szünetre gondolnám, kicsit később lesz, inkább novemberben, ezért sztem az advent és karácsonyi időszak fog megint zárásokkal eltelni. Nem tartom kizártnak, hogy a karácsony a húsvéthoz lesz hasonló, mert ugye megindulnak az emberek rokonlatogatoba szerte az országban.
2020. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

egyetemre járok és azzal zárt a tanév a júliusi vizsgaidőszakban hogy az összes tanár oktató azt mondta hogy ősszel távoktra készüljünk. nem lehet látogatni majd az egyetemet távokt, max egyesek gyak órák lehetnek jelenlétiek. Kollégiumokat felejtsük el!

Ezt mondta mindenki de még a tanszékvezető is.


Épp tegnap jött a tanévkezdő hírlevél!

Na ebből SEMMI de SEMMI se maradt!

Az összes óra előadás jelenléti ! Még hogy távokt!

Kollégiumok nyitva max férőhellyel!


Akkor mi is lett a nagy vészmadár szólamokból??

NA???

2020. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

"Nem tartom kizártnak, hogy a karácsony a húsvéthoz lesz hasonló, mert ugye megindulnak az emberek rokonlatogatoba"


HOL ÉLSZ TE???? Gazdasági öngyilkosság lenne épp karácsonykor egy zárás! Ha halmokban állnának is a hullák (hahahhaahaha.... mesében..) akkor se zárna semmi de semmi épp karácsonykor! A boltok bevétele mindennél fontosabb!

2020. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
1, És te ebben komolyan hiszel? Uram Atyám! Na ilyen a teljes agymosás...
2020. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a "jajj befog robbani a vírus mindmeghalunk" ótvar dumát már hallottuk. Azóta se történt ilyen, nem is fog. Ettől függetlenül valószínű hogy nem lesz teljes egészében az egész tanév jelenléti mert majd jön megint a hagyományos influenza akkor meg ember legyen a talpán aki meg tudja mondani kinek mi baja.
2020. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
De emberek, a koronavírus, és különböző mutációi nagyon régóta velünk vannak! Miért pont most paráztok tőle? Mert a média, meg akiknek pénzügyi érdeke így kívánja ezt harsogja? Ne már!
2020. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

6-os, tavasszal se zárták be a boltokat, csak rövidebb volt a nyitvatartási idő, illetve húsvétkor is lehetett mozogni, de nyilván erősen ellenjavallt volt. Ez várható most is, az, hogy te a zárás alatt másra gondolsz, az a te bajod. Egyébként az online kereskedelem virágzik, évről évre egyre nagyobb szeletet hasít a kereskedelemből, úgyhogy egyáltalán nem kizárt, hogy a nagyobb láncok az online rendelés fele terelik majd a vásárlókat.

Ami bonyolítja a téli helyzetet a tavaszihoz képest, hogy ilyenkor egyébként is vannak enyhébb vírusok, de mivel eddig se teszteltek, szerinted most majd mi alapján lehet majd elkülöníteni egy sima pár napos vírust a koronától? Nagyon hasonlóak a tünetek, ezért minden olyan ember, aki lebetegszik, a betegségtől függetlenül karanténra lesz ítélve, mert a munkahelyek se fogják bevállalni a kockázatot.


Nem vagyok koronahívő, én egyik oldalhoz sem csatlakoztam, csak józan paraszti eszem van. Mivel komolyan kezelik a vírust világszinten, ezért a fentiek teljesen reális szcenariok. Az, hogy te, xy magyar állampolgár mit gondol egyébként a korona valós veszélyéről, az egyéni vélemény, amihez lehet jogod, ugyanakkor nyilván nem te döntesz arról, hogy milyen korlátozások várhatóak.

2020. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!