Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arrol, hogy...

Mi a véleményetek arrol, hogy céges jelenléti ivet az egyszeruség kedvéért ugy csinálnak meg, hogy minden honap 31 napos, erre az egyik kolléga aláirja febuár 30-ára és 31-re is, hogy bent volt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint ez a vicc:

- Az akció február 31.-ig érvényes!

- Ez így nem jó...

- Ja tényleg, február csak 30 napos!

2020. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan lapot adnak amin rajta van én is beírnám magam.
2020. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Ezek szerint rosszul van a vezetési rendszer megcsinálva, mert nem aznap írják alá az emberek, mikor aktuális. Ha bent vagy 10-én, akkor aláírod 10-ét, nem pedig hónap végén kedvére mindenki, amit akar.


Vélemény? Jól teszi, ezek szerint nincs túl nagy prioritása a jelenléti ívnek, ha nincs számon kérve ilyen dolog. Ahol tesznek arra, hogy normálisan legyen az űrlap megcsinálva, ahol tesznek arra, hogy valaki random és fals adatokat ír be, ott a dolgozó is tenni fog arra, hogyan töltse ki.

2020. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

elég gagyi hely lehet, ahol még úgy kell aláírkálni kézzel, hogy ott voltál, vagy nem, meg saját magad beeírni, mikor jöttél be, mikor mentél ki...

legtöbb helyen kártyás blokkoló rendszer van.

2020. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg az OKJs tanfolyamon írtam alá már az első nap hogy "Bizonyítványát kézhezkapta". Szerinted?
2020. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi extra.

Formanyomtatvány, a végén kihúzzák a nem aktuális napokat aztán kész.

Ha valaki ostoba és beírja magán nem létező napra, akkor gondolom kihúzzák

2020. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 ja, de a kartyas rendszernel nem lehet olyat csinalni hogy 7:45re kell beerni de a lapra 8 orat irhatsz.. stb
2020. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7, ahol kártyás rendszer van, ott nem kell semmit se papírra írni. nekem már középsulis koleszban is kártyás lehúzóm volt, pedig sima állami kollégium volt, egyetemen koli szintén forgókapus beléptető volt, most első munkahelyemen szintén kártyás leolvasó és látják , mikor jöttél be, mikor hagytad el az irodát szünetre, melyik épület melyik részlegén vagy, stb.

Nem kell se jelenléti, se aláírogatás. Számítógépes rendszer kiszámolja, mennyi órát töltöttél munkahelyeden, amit te magad is láthatsz és a munkaügyisnek ez alapján kiszámolja a bért és elküldik e-mail-ben a bérpapírod, amit kinyomtathatsz.

Legtöbb helyen azért már környezettudatosak és jelentős mennyiségű papírra költött pénzt spórolnak meg, ami kb. pár óra után úgyis a szemétben landolna.

jó, hogy nem borítékban adják még neked a fizetést is...

2020. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!