Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meddig készüljek jelenléti...

Meddig készüljek jelenléti oktatásra? Őszi szünetig?

Figyelt kérdés

Meddig kell kibírni a tantermi oktatást? Kb az őszi szünetig?


Aztán úgyis leáll (ha nem előbb)?


2020. aug. 19. 08:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy az Adventi időszakban nem lesznek megszorítások. Tény, hogy online sok mindent meg lehet vásárolni, de ugye az adventi vásárokat nem lehet online lebonyolítani. Azok is szép pénzt hoznak az önkormányzatoknak.
2020. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

A múlt héten voltam egy 500 fős alatti koncerten (Caramel). Én naívan azt hittem hogy alig lesznek és aki odatéved azon lesz maszk. Rengetegen voltak (be se lehetett volna tartani a 1,5 méteres távolságot) és rajtam kívül csak a biztiboyokon volt maszk.

A családdal elmentünk két hete a Palatinus starndra hétköznap. Ott is hasonlöt tapasztaltam. A péntek esti sörözésem a haverokkal szintén egy telthàzas pubban történt.


Egész augusztusban ilyen helyekre jártam.


Úgy látszik, hogy a vírust nem kaphatod el egy sörözőben, étteremben, koncerten, strandon, stadionban, tőmegközlekedési eszközön, de az iskolában azonnal elkapja mindenki.

2020. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13 Férfiak / nők ime itt látható egy "jellembajnok" bátor cselekedete.
2020. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12, Mondd, hogy legalább a strandon, és sörözés közben nem viselted azt a nyomorult maszkot!? Ha már a koncerten képes voltál felvenni...
2020. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

én is most jövök két hét nyaralásból, abban volt strand söröző konditerem kézműves vásár falunap stb

mindenütt millió ember, de millió


Maszk? senkin. max a rendezőkön személyzeten, de még azon se nagyon.

2020. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Egyébként úgy gondolom, hogy az otthoni oktatás majd a fűtésszezonra fog beköszönteni, mert így kívánja az érdek. Gondold el mennyit spórol az állam, ha nem kell fűteni az iskolákat.

Pl. az sem véletlen, hogy Horvátország még nem sárga, vagy piros ország. Drága politikusaink is ott nyaralnak most, hogy is lehetne éppen most átszínezni így? Majd ha hazajönnek hó végén, Horvátország is a szivárvány minden színét magára veheti.

2020. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%

" Majd ha hazajönnek hó végén, Horvátország is a szivárvány minden színét magára veheti."

Ééééééééééééés bingó!


Íme:

Szeptembertől senki ne menjen külföldre szabadságra - kéri a kormány


"Arra kéri a magyarokat a kormány, hogy szeptember 1. után senki ne menjen külföldre nyaralni, főleg ne a déli országokba - "


[link]


Hát kérem Kakadu Petike kirecskázta magát a luxusjachton (ja nem ő ott is dolgozott hát hogyne) most már lehet tiltani...

2020. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17, Az a nép, akit ennyire birkának lehet nézni, meg is érdemli a sorsát....
2020. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Jaj hát nem hallottad? Az a szegény fiú még szabadsága alatt is véres verejtékkel dolgozik! A luxusjachtról. Elhangzott. És azért utazott külföldre mert.... mert mindenki oda megy ahova akar. Elhangzott.


Gulyás Gergely kormányszóvivő szent szájából. Akkor van még kérdés?

2020. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szegény Viktornak meg csak a saját lábon álló Tiborcz veje balatoni nyaralócskája jutott meg egy kis hekk... szegény.

Hát hiába akinek csak 700.000 ft megtakarítása van annak ez jut.

2020. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!