Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha az osztálytársai...

Mit tegyek ha az osztálytársaim valamiért nem bírnak? 😢

Figyelt kérdés
16/L vagyok, visszahúzódó kedves és nem nézek le senkit. Nem vagyok beképzelt meg semmi ilyesmi. De mégis az osztálytársaim össze sugnak a hátam mögött. És nevetnek. Nem vagyok csúnya sem. Nem tudom miért csinálják ezt. 1 barátnőm van az osztályban. Nem vagyok barátkozó típus de viszont ha kell szóba állok bárkivel. Belém is kötnek néha. Nagyon jó tanulok meg minden. Nem értem miért csinálják ezt de nagyon rosszul érzem magam miatta hogy kiközösitenek. Szorongásos beteg is vagyok. 😔

2020. aug. 22. 01:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Drogozz, pipazd le a sracokat a wc-ben, tedd ki a segged, de megis beszelj okosan es te leszel a legnepszerubb kisk*urva a suliban.
2020. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha megszokod a valo eletben is ez megy.

Sportolj, vedd meg magad stb.

2020. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nyomorék vagy te! Kedves 10-es!
2020. aug. 23. 17:11
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Hat igen amugy az a helyzet hogy 2020 van. Tengernyi info a neten, angolul megtobb, vannak konyvtarak... kezdj el elni... a tanulas csak eszkoz. De az viszont elethosszig veled van
2020. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük, veled semmi baj sincs, ők túl éretlenek hozzád képest, nem érdemelnek meg! Minden egyes beszólásukkal csak saját magukat minősítik, ne vedd magadra, ha nevetnek rajtad: éretlenek. Nem baj, ha kevés barátod van, nem a szám a lényeg, hanem hogy az az egy igaz barát-e:)
2020. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves 15-ös 😘😘
2020. aug. 23. 23:08
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, azért ne változz meg vagyis ne vegyél 180-as fordulatot csak mert az osztály XY tagjai összebeszélnek a hátad mögött. 16 éves vagy akkor 2 év van vissza a suliból utána úgyis elválnak az útjaitok, a fontosabb személyek megmaradnak a többiek meg mit érdekelnek alapon lesznek számodra.
2020. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!