Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha az osztálytársai...

Mit tegyek ha az osztálytársaim valamiért nem bírnak? 😢

Figyelt kérdés
16/L vagyok, visszahúzódó kedves és nem nézek le senkit. Nem vagyok beképzelt meg semmi ilyesmi. De mégis az osztálytársaim össze sugnak a hátam mögött. És nevetnek. Nem vagyok csúnya sem. Nem tudom miért csinálják ezt. 1 barátnőm van az osztályban. Nem vagyok barátkozó típus de viszont ha kell szóba állok bárkivel. Belém is kötnek néha. Nagyon jó tanulok meg minden. Nem értem miért csinálják ezt de nagyon rosszul érzem magam miatta hogy kiközösitenek. Szorongásos beteg is vagyok. 😔

2020. aug. 22. 01:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Konkrétan mivel kapcsolatban piszkálnak?
2020. aug. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én sem tudom. Csak nagyon furán beszélnek velem meg utána nevetnek.
2020. aug. 22. 01:59
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Semmi konkrétum nem volt? A barátnőd mit mondott erről?
2020. aug. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem. A barátnőm semmit nem mondott. Ő is visszahúzódó típus.
2020. aug. 22. 02:02
 5/17 Thispain ***** válasza:
98%
Nagy valószínűséggel valamilyen pletyka, vagy tett és/vagy jellem paródia. Ha a barátnőddel jó kapcsolatban vagy, kérdezd meg, hogy mivel kapcsolatban esik rólad szó általában, ha nem vagy ott.
2020. aug. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Thispain ***** válasza:
98%
Most látom, hogy a barátnőd se tud sokkal többet. A másik lehetőség, hogy összebarátkozol egy nyitott emberrel(barátkozás céljából), és az elszólásaiból tájékozódsz(ha olyanná mélyül a kapcsolatotok, a rákérdezés is lehetséges).
2020. aug. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem lógsz ki valamivel? Engem azért vettek célpontnak mindkét volt iskolámban, mert nem illettem bele a közegbe. Olvasás, választékos szóhasználat, nem vagyok bulizós, nem szeretem az alkoholt, nem volt egy párkapcsolatom se... ezek mindegyike változatlan. Szintén visszahúzódó voltam, mint te, de bárkivel, aki komolyan szeretne, őszintén beszélni, közeledni, nem "játékból", viccből, szívesen... tettem volna, ha lett volna ilyen. Nem volt.


Eme szörnyű bűneim miatt én voltam mindkét helyen az űrlény, pedig semmit nem követtem el.


Persze az is lehet, hogy csak nem a te közeged. Szerintem ne erőltesd. Nem éri meg. Idővel magától alakulnak a kapcsolatok, ha van hova és kivel. Akik nem veled, hanem rajtad nevetnek, nem érik meg a fáradtságot és a barátságodat.


19/l

2020. aug. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

Ne sírj nincs semmi baj apu itt van.

Eloszor is ha beled kotnek.. koss vissza 🤷‍♂️ ez ilyen.

Masodszor. Pedig..

Kezdemenyezz!!

No problem, jo buli :))

Mehet a pacsizas, lanyoknak duma,

A fiuk meg csak nezzenek 😏

Oljenek a gyengek 💅

2020. aug. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Próbálj te közeledni feléjük. Ha valaki nem érti mondjuk a metekot, te meg igen, akkor kérdezd meg, kinek magyarázzam el a házi feladatot. Vagy: valaki akar egy kicsit matekozni? Vagy egyszerűen mondd meg neki, hogy én is szeretnék nevetni, mondjátok már el, min nevettetek. És a fő, hogy legyen humorérzéked, legyen öniróniád, az fontos.
2020. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
29%
kedves utolso. ha azt kezdi kerdezni, h "valaki akar egy kicsit matekozni?" akkor nm hogy elorebb haladna, csak mindenki rohogni fog rajta, strebernek hivjak. most oszinten szolva, ha ezt igy megkerdezne, en is siman kirohognem. tocsuljon a kedves kedezo a baratnojevel, ha mar ennyire nyomorek
2020. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!