Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Munka mellett hétfőtől-pénteki...

Munka mellett hétfőtől-péntekig ha dolgoztok, hogy lehet megoldani egy OKJ tanfolyamot?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 16:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Jobban kellett volna menedzselni az életedet. Nem most kéne siránkozni, hogy nem bírod.
2020. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11%
Hát egy OKJ annyira semmi, hogy aki nem tudja megtanulni az menjen operátornak egy gyárba aztán kész.
2020. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem az a gondja a kérdezőnek, hogy meg tudja-e tanulni, csak hogy hogyan férne bele az idejébe.

Kérdező, ha kinézel egy tanfolyamot, nézd meg azt is, hogy a gyakorlati részt hogyan oldják meg, ha az is a munkaidődön kívül esik, akkor el tudod végezni, ha nem, akkor nyilván problémás, nézz olyat, ami belefér a munkaidődön kívüli időbe.

2020. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem fejeznétek be ezt a hülyeséget?? A diplomásnak ugyan úgy szüksége van a nem diplomásra, és fordítva. Az emberek ki egészítik egymást a munkájukkal. Nekem csak egy szakmám van és egy targoncás vizsgám, ettől én még nem tartom magam kevesebbnek.
2020. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
9/ Ahhoz a szakmához szerinted nem kell ész, de fogadom, háromszor annyit fog vele keresni, mint te, te nyomorult!
2020. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Van egy büfészakos diplomám és most szakmát akarok tanulni, amiből jobban megélek..
2020. aug. 24. 19:57
 17/21 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, menj el egy burkoló mellé segédmunkásnak, vagy az elején vagy a tanfolyam felénél. Aki letudja neked igazolni a szükséges óraszámot. Ha ügyes vagy már egy éve vagy kettő benne leszel a szakmába mire vizsgázol.
2020. aug. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
10 hónapos csak a tanfolyam
2020. aug. 25. 09:25
 19/21 anonim válasza:
100%
Mivel az OKJ képzések idén megszünnek, vagyis átalakulnak, ki tudja, jövőre milyen formában tudna elmenni a kérdező.. Vagy akár 2 év múlva. Kérdező, ha van munkahelyed, akkor szabadságnak is kell lenni. :) Illetve egyeztess a kiszemelt iskolával, kérj tőlük segítséget és tanácsot,hogy hogyan lehetne a gyakorlatot kivitelezni,talán ők több segítséget tudnak nyújtani neked, hiszen ezzel foglalkoznak :) Sok sikert, és kitartást a burkoló az egy jó és biztos szakma.
2020. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18, Azt a 10 hónapos tanfolyamot jövő évtől majd tanulhatod iskolarendszerben min. 3 évig, szóval szerintem most használd ki, hogy még beiratkozhatsz OKJ-re. Az sem baj, ha decemberi tanfolyamra jelentkezel, nem számít, hogy a javát jövőre végzed majd, akkor is OKJ rendszerben tanulod még, de januártól erre már nem lesz lehetőséged.
2020. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!