Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintettek mi a baja ennek...

Szerintettek mi a baja ennek a gyereknek?

Figyelt kérdés

Nos,most kerültem szakiskolába,és van egy gyerek aki folyton bele áll mindenbe,és hülyének nézz.(Vagyis minden hülyeséget el hisz rólam,és mindenbe az látja hogy úúú biztosan csúfolodok,meg ilyesmi)

És tényleg a egyik haverja pofon vágott mert tanultam.

Kollégiumba vagyok és uszítja rám a gyereket hogy csúfoljanak,meg verjenek meg öljenek meg.

És folyton feszült mert a házi feladatomat csinálom,meg néhányszor megfenyegetett hogy agyonver meg stb,és utál azért mert nem vagyok gazdag.(de mi se vagyunk annyira szegények).

De az a lényeg hogy folyton lekezelően viselkedik velem,és tényleg nem tudom mi a baja,meg se mondja mi a kínja velem,tanárnak elmondta hogy mi a baja,de az is nuku ami mondott.



2020. aug. 24. 17:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Agyald meg
2020. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Micimacko67 ***** válasza:
93%
Kérdező, javíts ki a rosszul tudom...a tanév szeptember elsejével indul. Te milyen iskolába jársz már, ahol megy a tanítás?
2020. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakmunkásban ilyenek vannak. Amúgy gondolom már járt egy évet. Nem jól fogalmazta meg. Sajnos ott csak az a megoldás ha el vered.
2020. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Az a baj hogy 16 éves vagyok és 64 kg..

És az a baj hogy aki ez csinálja 100kg.

És kedves 2-dik!

Tavaly kezdődöt.

2020. aug. 24. 18:58
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is le kell nyomnod, sajnos a szakmunkás iskolákban a diákok 70 százaléka retardált. Azokból nem is lesz normális ember, az ilyenekbol. Majd ilyen drogos munka kerülő lesz majd ott koldul a városban. Azt már most meg mondom. A maradék neg kitanulja a szakmát meg tovább is tanul, próbálj azokkal barátkozni inkább.
2020. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Verekedésen kívűl mit ajánlasz?

Mivel nem szeretném hogy agyon verjenek a semmiért,és gondolom hogy valami jó ötleted van..

2020. aug. 24. 22:14
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más ötletem, mert ezek akkora állatok hogy más nem hat. Tudom én is jártam szakmunkásban. Ezek ilyen börtön töltelék palánták. Esetleg össze haverkodsz valakivel aki be véd. Magyarul tartozz egy bandàba. Jobbat tényleg nem tudok.
2020. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hát,annyi a baj hogy nem igazán az a barátkozós gyerek vagyok,dde köszi a válaszot.
2020. aug. 24. 22:27
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha olyan , akkor keressetek fel 1 pszichológust. Velem sokkal durvább dolgokat tettek.
2020. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Szia 9-dik!

Pszichológustsal mit kezdjünk?

2020. aug. 26. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!