Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintettek Fejér megyében...

Szerintettek Fejér megyében lesz újból tanítás? vagy marad az online oktatás? és ti mennètek már vissza,vagy maradnátok otthon?

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 04:13
 1/3 belapus ***** válasza:
100%

Több, mint 1 hónap van még iskolakezdésig.A személyes jelenlétes vagy az online oktatás lehetősége attól függ, hogy a hátralévő idő alatt hogyan alakul a járványveszély.

Most úgy tűnik, a környező országokban újra nőnek az esetszámok.

A kérdés második része nem érint.

2020. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondja. Még bármi lehet, minden attól függ, hogy hogy alakulnak a számok a következő hónapban.


Én az elmúlt hat évben nem jártam iskolába, gimi után dolgoztam, de idén kezdem az egyetemet levelezőn. Én örülnék az online oktatásnak, számomra sokkal kényelmesebb lenne, és nem kéne hajnali háromkor kelnem amikor órám van. Az érettségit is magántanulóként tettem le, nem jártam magántanárhoz se, úgyhogy van tapasztalatom az egyedül való felkészülésben. De persze a gimi meg az egyetem nem ugyanaz, úgyhogy lehet, hogy nagyot fogok majd koppani, amikor egyedül kell majd anatómiát tanulnom. :D


A legtöbben viszont inkább bejárnának. Lesz ami lesz, majd meglátjuk.

2020. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve hogy esélyes ez a vírus még valamennyire itt lesz, nem biztos hogy jó ötlet egy halom kamaszt összeengedni úgy hogy egy fél éve nem látták egymást.

Az iskolák pont pont hogy gócpontok szoktak lenni, így én szerintem eléggé felelőtlenség lenne engedni már kormányzati szinten is 18 év alattiakat összereszteni.


Mi van ha a tanárod kiesik egy hónapra teljesen vagy neadjisten belehal a vírusba, mert 50+ éves?

Mi van ha te mész haza és fertőzöd meg szüleidet? Nem tudod kizárni ha nagy tömegben vagy több időt, pláne szünetekben ahol mindneki is a folyosókon van.


Viszont az is ott van hogy a családon belüli erőszak pedig megugrott mindenhol, verik a gyereket, asszonyt, ordítanak stb, szóval az se jó dolog :/

2020. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!