Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintettek mi a baja ennek...

Szerintettek mi a baja ennek a gyereknek?

Figyelt kérdés

Nos,most kerültem szakiskolába,és van egy gyerek aki folyton bele áll mindenbe,és hülyének nézz.(Vagyis minden hülyeséget el hisz rólam,és mindenbe az látja hogy úúú biztosan csúfolodok,meg ilyesmi)

És tényleg a egyik haverja pofon vágott mert tanultam.

Kollégiumba vagyok és uszítja rám a gyereket hogy csúfoljanak,meg verjenek meg öljenek meg.

És folyton feszült mert a házi feladatomat csinálom,meg néhányszor megfenyegetett hogy agyonver meg stb,és utál azért mert nem vagyok gazdag.(de mi se vagyunk annyira szegények).

De az a lényeg hogy folyton lekezelően viselkedik velem,és tényleg nem tudom mi a baja,meg se mondja mi a kínja velem,tanárnak elmondta hogy mi a baja,de az is nuku ami mondott.



2020. aug. 24. 17:48
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Az is egy opció, ha lespanolsz vele, így megismer, és lehet barátok lesztek, egy próbát megér.
2020. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Szia 11-dik!

Csak az a baj hogy észre vettem hogy hiába próbálok legalább "barátként" viselkedni vele,folyton ÖÖÖÖH B...ODJ MEG

2020. aug. 27. 08:43
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit kezdjünk a pszichológussal? Én tőle kértem segítséget. Nekem bevállt, bár nekem az volt a gondom hogy általánosban az egész osztály bántalmazott.
2020. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a pszichológustól kértem segítséget.
2020. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hiába pszichológus ha nem tok evvel mit kezdeni.
2020. szept. 25. 13:40
 16/19 mindennevfeglalt válasza:
Szerintem a legnormálisabb az lenne hogy viszel magaddal paprika sprayt és viszkető port, vagy ha nem akarsz ezekre kidobni pénzt próbálj meg beszélni az anyjvával vagy az apjával és deríts ki mi miatt ekkora gyökér.
2021. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 mindennevfeglalt válasza:
basszus csak most látom hogy kb 1 éve volt... na mindegy remélem eddigre megoldódott a problémád
2021. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17

Most se,de kösz az jó tippet.

Paprika sprayt-ért meg kirúgnak,esetleg homokért amin elgondolkozok..

Egyéb ötlet?

2021. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kérdező vagyok,csak valamiért töröltem az fiókot..
2021. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!