Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemeken vajon lesz megint...

Egyetemeken vajon lesz megint távoktatás az ősszel?

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 01:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg mert előadó terembe zsufolni annyi embert hat nem is tudom ....

De én nem akarok veszmadarkodni

Ezt meg nem lehet tudni

Ez csak a szerény véleményem

2020. aug. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Csomóan nem kaptunk kolit, a vírus miatt..
2020. aug. 15. 03:19
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

Igen, lesz, tegnap is elmondták. Főleg a nagyobb létszámú előadásokat adják le távoktatásban és a külföldieknek mindenben távoktatás lesz.

Koleszt sem kapott mindenki, külföldi egy sem, a magyarok is sokkal kevesebben, egyrészt a zsúfoltság miatt, másrészt ha ki kell üríteni a kollégiumot, zökkenőmentesebb legyen. Ezt mondták, nem én találtam ki.

2020. aug. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Kolit nem biztos, hogy a vírus miatt nem kaptál.


Az előadások online míg a gyakorlatok (labor, boncolás) hagyományos lesz.


Üdv: egy gyógyszerész (SOTE)

2020. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik videki egyetemen oktatok. Nalunk mar van dekani utasitas arrol, hogy 40 fö feletti kurzusokat csak online lehet tartani. Arrol nincs viszont hivatalos info meg, hogy teljesen at fogunk-e allni onlinera.
2020. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (vidéki egyetem) csak azt rebesgetik (egy tanártól hallottunk, hogy ők ezt a tájékoztatást kapták), hogy hibrid oktatás lesz, majd valószínűleg kb. 5 hét után átállunk teljes távoktatásra. Mi, hallgatók egyébként még semmilyen jellegű tájékoztatást nem kaptunk és semmi külön intézkedést sem vezettek még be, amiről tájékoztattak is volna minket. Például ugyanúgy jelentkeztünk koliba max. férőhellyel, felvettek és még semmit nem tudunk a félév kezdésről sem, hogy most pl. minden előadás online lesz vagy csak az x fő felettiek... Nekem egyébként max. 15 fős óráim vannak, az egy darab előadásomon sem leszünk többen, szóval ez érdekes lesz. Fogalmam sincs mi lesz, eddig mindig olyan mint bármikor máskor. Mi valahogy mindig az utolsók vagyunk, tavasszal is már az összes híroldal lehozta, hogy bezárnak az egyetemek és csomó egyetem kiküldte a tájékoztatást, de mi csak órákkal később kaptunk hivatalos tájékoztatást.
2020. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom ki honnan tájékozódik vagy melyik egyetemre jár, de az eddigi válaszokhoz képest más a tudomásom: normálisan indul a tanév az egyetemeken is, hagyományos oktatással, a kollégiumokba is rendesen be lehet költözni (külföldieknek is), sőt mitöbb, még a gólyatáborok is meg lesznek tartva hónap végén - nemcsak nálunk, hanem a legtöbb helyen. Annyi, hogy valszeg maszkot kell viselni az előadások alatt meg az épületekben. Valamint jelölnek ki néhány koliszobát elkülönítőnek, esetleges 2 hét karanténra.

Nálunk (ME) az egyetemen belül is azt mondták, hogy amíg felülről nem jön utasítás (értsd: amíg kormányunk nem zárja be az egyetemet ismét kötelező jelleggel), addig kitartanak a hagyományos oktatás mellett...

2020. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Én a tegnapi 18.00 órás Rtl és Atv híradót néztem, ott vegyes oktatásról beszéltek. A kérdezőnek érdemes lenne megnézni neten.
2020. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (BGE) a hivatalos tájékoztatás szerint szintén hagyományosan indul a tanév, és úgy tudom a gólyatáborok is meg lesznek tartva. De ha más utasítás jön, készülnek azért a digitális oktatásra is.
2020. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
19%
Én is most azt a tájékoztatást kaptam az OE-tol, hogy a kiírt tájékoztatással ellentétben 5 hétig hagyományos oktatás lesz utána pedig távoktatás, de webcamot mikrofont be kell kapcsolni és ülni a gép előtt.
2020. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!