Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 9.-esek!Ti is izgultok a suli...

9.-esek!Ti is izgultok a suli miatt?

Figyelt kérdés
Én már rettentően izgulok...Milyenek lesznek az osztálytársak,tanárok,a nagyobbak úgy unblock az egésztől.Ti hogy nyugtatjátok magatokat?Nem izgultok?Tippek?

2020. aug. 26. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Légyszíves tanuld meg, hogy a mondatokat külön kell írni, és a vessző után szóköz van...
2020. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

#1 Azt kihagytad, hogy az "unblock"-ot úgy írják, "en bloc".


Az unblock más.

2020. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy meg "Légy szíves"
2020. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jézus Isten...hálásan köszönöm a kötekedő unatkozóknak a nyelvtani kijavítástxdMásodszor meg ez az oldal nem errol szol, ment a piros x:)
2020. aug. 26. 23:40
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

szia, én is most leszek kilencedikes, gimnáziumba megyek :)

én nagyon izgulok, remélem jó osztályunk lesz, már ismerek pár embert a sulimból, illetve szeretnék jó tanárokat kapni.

te gimibe mész vagy szakközépbe? :)

2020. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gimi egyértelműen:)
2020. aug. 27. 10:34
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Annyit tudj, hogy semmi sem lesz pár év múlva olyan, mint most, ezért ne aggódj, ga elsőre nem zalálsz barátokat. A szerepek is kicserélődnek, tehát lehet, aki most nagymenő, két év múlva csak egy láthatatlan gyerek lesz.


Szóval nem kell félni, nem az első nap dönt el mindent.


Add magad, mert, ha túlságosan akarsz barátkoznivagy, ha direkt visszahúzódsz, az nem lesz jó.


Plusz ne legyél balek, ne hagyd hogy kihasználjanak.


Eztaz uccsó kettőt azért írtam, mert, ha túlságosan a kedvükbe akarsz járni, fájni fog, hogy nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretnéd.

2020. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Hidd el nekem az első pár óra valóban fura lesz, de valakit leszólítasz aki egyedül van és ismerkedsz vele. Egy padba ültök stb. Úgyis elkezd kibontakozni majd az osztály. Nem kell félni tőle. Ugyanolyan lesz a második hét után mint a 8. :D Kitartást
2020. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én még csak most leszek 8. as. de 5-ben átvettek 8 osztályos gimibe. ugyanez volt. izgultam meg minden. de igazából azt tudom ajánlani, hogy ne izgulj, jó lesz. én senkit se ismertem, de kinéztem egy embert aki szimpi volt és elkezdtem vele barátkozni. hát mondjuk úgy hogy nem volt hosszú távú. volt egy lány aki nagyon csendes volt meg minden és egyik órán mellénk ült, aztán kicsit beszélgettünk, tök kedves volt.. aztán egyik nap előttem ment az anyukájával és az anyukája megkérdezte hogy beszélgetett e valakivel és hallottam hogy mondja hogy nem nagyon elég szomorúan. és annyira megsajnáltam, hogy már direkt beszélgettem vele, odamentem szünetbe, és szépen lassan teljesen megnyílt, 1-2 hét után már teljesen normálisan beszélgettünk, velem nem volt szótlan, halk. fél év után szinte mindenről tudtunk beszélgetni, persze akkor még voltak tabuk, de mostanra már azok sincsenek, sőt 1.5 , 2 év után se volt már. előtte is csak azért mert kicsik voltunk. és azóta is ő a legjobb barátnőm.

és egy oszt. társam se maradt egyedül, barát nélül, ne izgulj

2020. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már le is érettségiztem, diplomáztam, de azért írok. Ötödikben félénk voltam és, amikor új suliba kerültem, akkor jöttek a gyerekek, barátkozni, de én magam nem mertem odamenni, ezért elkönyvelték magukban, hogy biztos nem szimpik nekem és ellenségesen kezdtek viselkedni velem.


Kilencedikben ugyanúgy elkerültek emiatt, deakkpr csak csendesen elfogadták, hogy nem akarok barátkozni, közben akartam, csak féltem.


Na azt kívánom, bár bátrabb lettem volna és Neked is ezt javaslom, hogy ne parázz.


Minden helyen lettek barátaim, gimis éveimalatt jófejek, de általánosban kifogtam két csajt is, akikkel nem kellett volna barátkoznom. Az egyikük pl ijesztően kezdett 8.-ban viselkedni és úgy alakultak a dolgok, hogy én kerültem bajba, amikor n toleráltam tovább a hülyeségeit.


Szóval javaslom, hogy az elején építsd le azt, akinél rosszak a megérzéseid.

2020. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!