Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Első évesek, akik gólyatáborba...

Első évesek, akik gólyatáborba mentek, ti nem izgultok?

Figyelt kérdés
Én most fogok életemben először menni gólyatáborba,(a középsulim nem szervezett ilyet), és kb senkit nem ismerek. Engem középsuliban elég undorító osztálytársaim voltak többségében és azért bennem van a félsz, hogy majd itt is ez vár (mindenki mindenkivel szemét volt, nulla összetartás, klikkek voltak, stb...). Most nem lenézésképp, de mintha hülyékkel lettem volna körülvéve. Néztem videókat az eddigi táborokról és tökjónak tűnik, de valahol mégis van bennem valami félelem. Írjak rá valakire, vagy ne csináljak semmit, és majd megismerem őket? Ti már ismerkedtek? Mit tanácsoltok?

#főiskola #gólyatábor #szociális közösség
2013. júl. 27. 14:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem engem, hanem nekem, elírtam... bocsi.
2013. júl. 27. 14:19
 2/11 anonim válasza:
100%
Fel lehet venni pár emberrel a kapcsolatot, de úgyis élőben fog eldőlni :) Általában jó arcok a gólyák, laza a hangulat, ha szeretsz inni, nem lesz baj :)
2013. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szeretek inni, viszek is piát. :) Csak azon izgulok, hogy valakik már ismerkednek, és nekem meg nem lesz ott senkim.
2013. júl. 27. 14:29
 4/11 anonim válasza:
100%
Ugyan már másodéves leszek, de szerintem tudok válaszolni a kérdésedre. Ugyanúgy voltam ezzel, mint ahogy te is. Olyan egyedül éreztem magam, hogy azt hittem hogy az egyetemen még többen fognak mutogatni rám, hogy kívülálló vagyok. Nem így lett... A vasútállomáson ugyan még kicsit szorongtam, de ahogy elkezdtem beszélgetni a többiekkel rájöttem hogy ők is hasonló gátlásokkal küzdenek. Szóval csak nyugi. :) Majd megismered őket...az a lényeg hogy add önmagad. Meg is lepődsz majd, hogy mennyire hasonló emberek vannak ott, mint te. Ha nem is kezdeményezel, valaki biztosan fog. Bátorság. Érezd jól magad. :) :) :)
2013. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ne izgulj, jó lesz az ;)
2013. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Remélem minden rendben lesz.
2013. júl. 27. 14:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is most megyek, és rettegek..:( :D
2013. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Belőlem már valamennyire elmúlt a félelem, és nagyon várom.:)
2013. júl. 28. 11:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Te hova mész? :)
2013. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
BGF-Külker. Te?
2013. júl. 28. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!