Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti is ennyire izgultok ha új...

Ti is ennyire izgultok ha új munkahelyen kezdtek?

Figyelt kérdés
Konkrétan olyan gyomoridegem van,hogy még aludni sem tudok....

2017. dec. 5. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem, mikor elkezdtem dolgozni, nekem is újdonság volt, de mostanra már semmi ilyen nincs.
2017. dec. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire még akkor se szoktam izgulni, ha tényleg valami hatamas tétje van a szituációnak, nem csak egy sima mezei első nap az új munkahelyen, ahol számítanak a kezdeti bénázásra is. Úgy vagyok a stresszel, hogy maximum motivációerőnek jó, egyébként semmi értelme - ha tudsz az adott dolgon változtatni, akkor azért, ha nem tudsz, akkor pedig azért. Szóval nyugi, nem lesz itt semmi gond.
2017. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Néhány napja mondtam fel, még töltöm a felmondási időmet, de azóta nekem is gyomoridegem van, mert már azon izgulok, milyen lesz az új helyen. Van ott ismerősöm, és kaptam tőle infókat (nem túl biztatóak), úgyhogy már a mostani (régi) munkahelyemen is egész nap úgy dolgozok, hogy az jár a fejemben, mi lesz majd az új helyen.. Én se tudok aludni normálisan, 2 órával hamarabb felkelek, pedig amúgy is 4:30-kor ébredek, szóval így hajnalonta csak fetrengek az ágyban és idegeskedem a jövő miatt...

Nagyon rossz, hogy pont így év végére jött ki ez a munkahelyváltás, mert így nem tudom élvezni az ünnepeket. Valószínű a karácsonyozás idén el is marad emiatt.

2017. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Detto így vagyok vele én is,mint a 3as.Kb.fél 4-től már csak forgolódom az ágyban :( Kedden kezdem ,és tényleg még az is hozzátesz ,hogy pont a karácsonyi előtti időszakra esett a változás...
2017. dec. 8. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Èn izgulós vagyok, tehát igen. Sajnos, ez nem is fog változni. Elfogadtam.
2017. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!