Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmerjek így holnap menni a...

Elmerjek így holnap menni a suliba?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ma éjjel nyitott erkélyajtónál aludtam, mert egyszerűen nem bírtam elviselni a hőséget. Kb éjfél tájban még 26 fok volt odakint is, annyi pozitív dolog volt benne, hogy fújt a szél így az segített. Azonban mivel meg voltam izzadva így valamikor hajnalban amikor húvösebb lett az idő, bizonyára megfújta a hátamat és most köhögök meg tüsszögök.

Biztos vagyok benne, hogy nem Covid, hisz itt a bizonyíték rá, de félek attól, hogy ha suliban észreveszik, hogy köhögök hazazavarnak.


Ti elmernétek menni így?



2020. aug. 31. 09:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%
'Húgom pont ma reggelre lett lázas' ennyire azért csak nem volt rossz idő éjszaka, hogy ennyire meghűltetek mindketten...? Nem azt mondom, hogy korona, de lehet, hogy valami vírus is van azért a dologban...
2020. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez tényleg nem attól van, hogy nyitott ablaknál aludtál.
2020. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

10-re:

Fél percenként köhögőroham? Hát ez elég rosszul hangzik. Ha holnap reggel is így köhögsz, akkor ne menj iskolába. Sőt, én a helyedben az orvost is először telefonon értesíteném, és tanácsot kérnék, mi a teendő. Értem, te nem gondolod, hogy Covid-19 fertőzött vagy, de ha ilyen köhögési rohamokkal odaállítasz az orvoshoz (pláne, ha száraz köhögés), úgy lemar, hogy rossz lesz hallgatnod.

2020. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy nálam az effajta meghűlések természetes folyamata az, hogy reggel fájó torokkal ébredek, minden nyelés fájdalmas, aztán iszom meleg teát reggelire, meg napközben is sokat iszom, netán negrót szopogatok, és lassan-lassan enyhül, elmúlik. Erősebb megfázás esetén estére benáthásodok. De látom, nálad erős köhögéssel kezdődött. Ez simán lehet hörgő- vagy tüdőgyulladás is (ha a koronavírustól most eltekintünk), és ezek mindenképpen orvoshoz fordulást, otthonmaradást igényelnek.
2020. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A megfázás nem jár együtt lázzal.
2020. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
14%
Borzaszto, borzaszto. Hogy pont sulikezdesre megfazol. Annyira mentel volna pedig, es az a mocsok szello beszokott a nyitott ablakon, es maris tusszogsz. Meg jo, hogy egesz nyaron a klima meg a venti nem okozott ilyesmit :D
2020. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Hazajött a húgom az orvostól, nem talált nála semmit így nem tudni mi okozta a lázát.


Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor estig megvárom, hogy alakulok.

2020. aug. 31. 11:44
 18/23 anonim ***** válasza:
10%
A tusszoges nem a Covid tunete, de attol meg ha veletlenul fertozott lennel, spriccelned szet a virust a kozossegben, tehat NE.
2020. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%
Hogy a francba tudott a húgod lázasan bejutni az orvosi rendelőbe?
2020. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, megvizsgálták.

Most megint megy fel a hője, már 38 neki.


Dehát az orvos nem talált semmit, franc tudja mi okozza neki. Lehet kinyomozom ofőm számát aztán rákérdezek, hogy ő mit gondol. Nekem a köhögésem már csillapodott de azért még kaparászik a torkom.

2020. aug. 31. 15:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!