Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tesitanár mennyire volt...

A tesitanár mennyire volt népszerű az osztályban?

Figyelt kérdés
Sok tanulónak tetszett? Nektek bejött? Férfi, vagy nő volt? Mennyire izmos, és mennyi idős? Kibeszéltétek, hogy kinek tetszik?

máj. 1. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gimnáziumi osztályfőnököm tesitanár volt. Kis alacsony férfi volt, viszont nagyon izmos. Év végi felméréseket mindig nyomta velünk együtt, ingát is lefutotta. Az kapott csak ötöst aki nála többet csinált. Szerintem mindenki szerette őt, mert nagyon lazán kezelt minket osztálykirándulásokon is. Az egyedüli probléma az volt vele hogy mindenféle plusz munkát elvállalt a nevünkben. Mi osztályunk ment festeni az iskolai nyaralót, mi pakoltunk padokat az iskolai rendezvények után meg hasonlók. Lányok nem tudom mennyire döglöttek érte, nem volt már túl fiatal. 45 körül lehetett amikor én végeztem.
máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik egy rosszindulatú öreglány volt, a másik egy alkesz pasi. Egyik sem nézett ki úgy, mint aki valaha sportolt. Senkinek sem tetszettek. Népszerűek csak akkor voltak, ha elmaradt az óra.
máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal, kb 30 éves, csinos, sportos, nagyon jófej nő volt, szerettük. Tetszeni senkinek se tetszett, mert nálunk a női tesitanárok csak lányokat tanítottak, a férfiak meg fiúkat és teljesen külön voltunk az órákon is.
máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban nem igazán volt a kedvenc tanárok közt, de ezt úgy iskolaszinten kijelentve. Összességében jó órákat tartott, odafigyelt ránk, arra extrán, hogy ne legyen balesetveszély közeli helyzet, de nagyon nem tudta elfogadni, amikor valaki kevésbé volt ügyes, vagy épp butább volt az átlaghoz képest. Alapból volt egy nyers, karakán stílusa a hölgynek, ami az előbb említett kettő esetben fel tudott elég szépen erősödni. Voltam fültanúja olyan, gyerek felé intézett mondatnak, mint "s*gg hülye vagy, édes fiam!".

Közben a tudása nagyon helyén volt, több továbbképzésbe is belevágott, majd teljesítette őket sikeresen, és elég hamar gyógytesis, meg kosaras képesítést is szerzett. Az előbbit, gerincferdülés miatt, tartotta nekem is, és szakmailag tényleg nagyon ott volt, de attól még tartottam attól, hogy bénázok, és odaszól valamit.



Gimis tesitanárunk meg bár sokat volt téma az osztályban, de sosem *úgy*. 45 körül volt a férfi, mikor végeztünk, izmosabb, de nem kimondottan sármos, vagy jóvágású, és átlagos magasságú. A feladatokat rendszer ő mutatta be, ha úgy volt, még velünk is csinálta.

Az ő tudása is nagyon helyén volt, de a kedvencei felé nagyon máshogy viszonyult, a frissen belépő elsősöket pedig szinte ki nem állhatta. Velük gyakran, majdhogynem, bunkó is volt szándékosan. Szeretett oda-oda szurkálni a diákoknak, beszólogatni, de nem volt annyira nyers, mint az általános iskolás tanárom.

Sulis rendezvényeken is rendszeresen jelen volt, a sportosakon aktívan részt is vett, ő volt az aula berendezés ki nem mondott felelőse, meg a hasonló rendezési feladatokat is ő vezényelte le.

Ha az általános iskolás tanárom népszerűségéhez hasonlítom az övét, akkor a férfi kedveltebb volt, kevésbé megosztó, meg többen kedvelték őt, mint a hölgyet.

máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!