Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meddig tervezzünk a jelenléti...

Meddig tervezzünk a jelenléti oktatással? Szept közepe-vége? Ja és nem kérek az obligát válaszból hogy mit mondott a Kásler. Semmi jelentősége

Figyelt kérdés

Szóval meddig tervezzünk jelenlétivel? Szept 15-20? vagy okt elejégi kihúzzik?


nem kérek az obligát válaszból hogy a Kásler azt mondta hogy....

mert egyrészt tudom mit mondott, másrészt a világon semmi jelentősége mit mond, az csak egy báb mondhat bármit semmi jelentősége, meg az élet úgyis felülír mindent


2020. szept. 1. 06:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Még nem lehet tudni.
2020. szept. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
De ha az élet mindent felülír, akkor a te terveid is te szerencsétlen, tök mind1 mi az.
2020. szept. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem lesz olyan általános bezárás, teljes leállás mint tavasszal. Még egyszer már nem fér bele. Ha valahol nagyobb gond van, akkor egy-egy konkrét intézmény átmenetileg bezárhat, de általános és teljes leállás szerintem nem lesz.
2020. szept. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"akkor a te terveid is te szerencsétlen"


nekem nincsenek különösebb terveim, csak az elmúlt leállást full hávájként éltem meg, és pezsgőt bontok ha újra ez lesz!

És el lesz, a kérdés csak az mikortól.

Remélem 1 hónapnál tovább nem húzzák.

2020. szept. 1. 06:51
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Reméld a legjobbat, és számíts a legrosszabbra. Ennél konkrétabbat senki nem fog tudni mondani. (Tudom, mindenkinek van belügyes ismerőse, aki fű alatt megsúgta neki, hogy október 20-ig fog tartani a tanítás, de ezek tavasszal azt is biztosra vélték tudni, hogy lezárják Budapestet, úgyhogy ezekről a "benfentes információkról" ennyit.)

Mi úgy vagyunk vele, hogy minden nap ajándék, amíg van tanítás, és nem tervezünk semmit.

2020. szept. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Ja, hogy te egy gyerek vagy, aki lusta iskolába járni... Ezért kár volt válaszolnia bárkinek. :(
2020. szept. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Jó sötét vagy :D tudod mit, remélem lesz leállás, hogy pihentesd azt a csökött agyad (mert ugye még ahhoz is ostoba vagy, hogy otthon egyedül tanult) és amikor majd érettségizned kell vagy vizsgáznod vagy akármi, akkor majd szívhatsz mint a torkosborz :)
2020. szept. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Hát amit a Kásler mondott :D
2020. szept. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem kéne annyira várni erre, mert ha megegyszer megcsinálják azt, amit tavasszal, akkor tényleg megreccsen a gazdaság... sajnos én ennek ellenére latok rá esélyt, még itt sincs a szokásos influenza meg hányós hasmenéses vírus, akkor lesz ez igazan gáz, mert ki fogja tudni eldönteni, mi áll a tünetek hátterében...
2020. szept. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Én arra számítok, hogy az alsótagozatot hagyják, amíg lehet, a gimit szeptember végéig húzzák max, a felsőtagozat meg valahol a kettő között.


De most nagyon bizonytalan, hogy mi lesz, mert éppen most változott meg a terjedés sebessége (pontosabban két hete, de most látszik az adatokon). Egy hét múlva sokkal okosabbak leszünk, de még akkor is lesz bizonytalanság.


A másik lehetséges kimenetel az, hogy megszigorítják a maszkhordást és felpörgetik a tesztelést meg a kontaktkutatást. Így nyilván vissza lehet fogni a járványterjedést. De nehéz megjósolni, hogy meglépik-e.

2020. szept. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!