Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meddig tervezzünk a jelenléti...

Meddig tervezzünk a jelenléti oktatással? Szept közepe-vége? Ja és nem kérek az obligát válaszból hogy mit mondott a Kásler. Semmi jelentősége

Figyelt kérdés

Szóval meddig tervezzünk jelenlétivel? Szept 15-20? vagy okt elejégi kihúzzik?


nem kérek az obligát válaszból hogy a Kásler azt mondta hogy....

mert egyrészt tudom mit mondott, másrészt a világon semmi jelentősége mit mond, az csak egy báb mondhat bármit semmi jelentősége, meg az élet úgyis felülír mindent


2020. szept. 1. 06:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%

"A másik lehetséges kimenetel az, hogy megszigorítják a maszkhordást és felpörgetik a tesztelést meg a kontaktkutatást. Így nyilván vissza lehet fogni a járványterjedést. De nehéz megjósolni, hogy meglépik-e" - na EZT tuti nem - ugyanis ez logikus és előremutató lenne. Még alig volt pár 10 beteg az országban, amikor Cilike már "sírt", hogy ennyi embernél már nem győzik a kontaktkutatást. Milyen érdekes, a dél-koreaiak győzik...


Én egyetemen eredetileg okt. közepére tippeltem, de ahogy most állnak a dolgok, talán nem kell addig várni. Az alsósokat szerintem a lehető legtovább járatják majd.

2020. szept. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

"Az alsósokat szerintem a lehető legtovább járatják majd."


Mikorra tanul meg egy új elsős elemi szinten írni olvasni, hogy legalább esélye legyen részt venni az online oktatásban? Úgy karácsonyra de inkább januárra.


tehát ezeknek eddig járniuk kell. A kérdés csak az hogy oké hogy a diák az jár mert elrendelik neki hogy járjon, na de ha a tanár(ok) dől(nek) ki, akkor ki tart majd órát?

2020. szept. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

Miért kell minden nap megkérdezni? Tipik Balázska style, mindjárt jön a kötekedés.

De hogy ne legyek off: ameddig lehet próbálják kihúzni. Illetve ha valahol találnak fertőzöttet csak azt a sulit digitalizálják.

2020. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy én is vagy napi szinten legalább 2 ilyen kérdést kitesznek.Senki se tudja, nekem már el napolták az első napom, tehát iskolától is függhet.Én jobban örülnék, ha lenne iskola, online sulival többet kellett tanulni amúgyis.
2020. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%

Ez a kérdés nagyon mókás! :D


A Kásler az nem mérvadó, de majd a Gyakorin megmondják a tutit!:D

Ekkora baromságot!

Nem mindegy, hogy mi mit gondolunk? Úgyis az lesz, amit a Kásler mond, ha tetszik neked, ha nem!

2020. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%

"Úgyis az lesz, amit a Kásler mond, "


nem az lesz amit Kásler mond, de még nem is az amit OV, hanem amit a majmolt nyugati országok tettek és tesznek (német, osztrák) az a minta.

Ha a németek osztrákok zárnak mi is.

2020. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%

#7: Nehogy azt hidd. Tavasszal is szépen ellógták az iskolások a félévet. Érettségin szóbeli sem volt. Itt sírtak gyakorin, hogy szóbelin elkapnák a vírust, meg ne is legyen egyàltalán érettségi sem. Nevetséges. Úgyhogy nem gondolom, hogy az érettségi majd olyan nagy nehézséget okozna,mert úgyis kapnak megint valami könnyítést.


Kérdező szégyen a hozzáállásod. Neked az az életcélod hogy otthon poshadj és csalással csináld végig a sulit?


Én munka mellett ma kezdek egy tanfolyamot. Nagyon bízom benne, hogy nem otthonról kell végigszenvedni, mert sok értelme nem lenne.

2020. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%

#16


1)

Igaz, hogy mi tavasszal előbb zártunk mint a németek, osztrákok, de ez egy percig ne zavarjon!

2)

...és még ha igazad is lenne, azt szerinted ki fogja elrendelni?

a gyakoris publikum, vagy a Kásler? :D

2020. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
34%

"vagy a Kásler? :"


A Kásler egy üres báb. Magnószalag. Előre megadják a szavait benyomnak rajta egy gombot és megy felvételről.

2020. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
82%

#19

Látom képtelen vagy felfogni a lényeget!

Hogy megértsd!:


A suliban neked kell elmondanod az ünnepi beszédet, de azt este apád írja meg helyetted. Mégis amikor elmondod, az a te beszéded.


Az intézkedések szempontjából teljesen mindegy, hogy Kásler önálló döntése, vagy megmondják neki, hogy mit mondjon, a végeredmény a végrehajtást illetően ugyanaz lesz.

De nem szeretném tovább magyarázni!

2020. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!