Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sok tanártól hallottam már...

Sok tanártól hallottam már hogy max októberig tart a jelenléti? Igazuk lenne?

Figyelt kérdés

Mind mást mond de a lényege azonos: októberben vége a jelenlétinek. Van aki szerint már okt elején van aki szerint az őszi szünettel de az összes ezt jósolja.


Igazuk lenne?


Hogy tiszta legyen: nem egy ember mondja hanem X egymástól teljesen függetlenül.

Még csak nem is egy iskolában dolgoznak a sportoktatóm is ezt mondja és ő aztán nem is itt dolgozik.


2020. szept. 9. 07:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
A tavaszihoz hasonló országos online oktatás nem lesz szerintem. Ha meg tudják különböztetni a sima náthát a covid19-től akkor csak azon iskolákban lesz 2-3 hétig online oktatás ahol van koronavírusos megbetegedés.
2020. szept. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"akkor csak azon iskolákban lesz 2-3 hétig online oktatás ahol van koronavírusos megbetegedés."


Éééééés ezzel adtunk a szarnak egy pofont, mert egy többszáz fős iskolában mindig akad majd aki épp beteg.

Egy iskolában amúgy is úgy néz ki a nov-márc időszak hogy a fél suli hiányzik harákol prüszköl köhög..

Mindig akad majd aki épp beteg. És akkor mi lesz? Folyamatosan 2 hetes etapokra zárnak majd midnig más kedvéért?

Most a Petike beteg 2 hét, lejárt, de jaj a Marika lett beteg 2 hét lejárt, de jajj a Zolika lett beteg 2 hét...

Bohóckodás.

Akkor inkább lakat aztán távokt és kész.

2020. szept. 9. 09:30
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem max. egyetemeken, főiskolákon. Ott felnőttek tanulnak, akiktől egyrészt inkább várható, hogy egymaguk feldolgozzák az anyagot, másrészt nem kell egyik szülőnek sem kiesnie a munkából, hogy velük otthon legyen - ez ui. hatalmas pofon volt a gazdaságnak.
2020. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Bánki Csani már megmondta, hogy októbertől nincs suli.
2020. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%

Ez a legszerencsétlenebb troll az egész oldalon. A többi legalább arra figyel, hogy ne lehessen felismerni az írásából, ez meg mindig ugyanazokat a primitív rövidítéseket használja (távokt, okt, OV, stb.), hogy mindenki rögtön felismerje.

Ez az ember nem normális.

2020. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%
És itt van már 2 éve
2020. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%
Nekem tököm ki van az egésszel, ha egyik online lesz, de a kövi óra jelenléti, akkor be se érek oda busszal...
2020. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
33%
Bemész és a folyosón hallgatod fülessel
2020. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!