Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha azonos nemű azt mondja...

Ha azonos nemű azt mondja nekem (nem 1x....) hogy imádja a hajamat az nem homis kicsit?

Figyelt kérdés
Sőt volt hogy bele is simított!
2020. szept. 11. 06:17
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
A fültövedet nyalta már meg? 🤔
2020. szept. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Lehet h csak irigy,attól még nem homi.
2020. szept. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Hamarosan már minden homis lesz...miért lenne az?
2020. szept. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Gyerekek... Hagyjuk már magunk mögött ezt az irracionális félelmet, hogy mindenki a gatyátokba akar nyúlni...


Ha nincs semmi más jele annak hogy vonzódna hozzád akkor felesleges ilyeneken gondolkozni.

2020. szept. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban szép a hajad, akkor valószínűleg irigykedik, mert neki nem lehet.

Nekem régebben hosszú hajam volt, aztán egy eü probléma miatt le kellett vágatnom egész rövidre. Akkoriban az utcán, a buszon, mindenhol a hosszú, dús hajúakat vettem észre és irigykedtem, hogy nekem nem lehet.

2020. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vótmá, ez a munkaügyis troll "homis" alteregója. A korábbi ilyen kérdését már törölték, de itt van:

"Homis megjegyzés ha egy azonos nemű iskolatárs azt mondja nagyon fogok neki hiányozni?"

[link]

2020. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!