Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk, lányok! Ti szégyenlősek...

Fiúk, lányok! Ti szégyenlősek vagytok azonos, vagy ellenkező nemű osztálytársaitok előtt? Veztkőztetek már le előttük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt tesióra, edzés után, uszoda öltözőben, osztálykiránduláson, közös zuhanyzáskor, esetleg kérdezz-felelek közben, stb...

2017. jún. 22. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
pocsmérés volt. Sajnos én nyertem a citromdíjat.
2017. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem vetkőznék le előttük, mindig extrém szégyellős voltam.
2017. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársaim nem szégyenlősek a lányok előtt.

A lányok meg rettentően szégyenlősek, nincs köztük nagyon jó testű lány, ezért a fiúk nem nagyon nézegetik őket tesi órán az öltözőnél, a lányoknak mégis ilyen rögeszméjük van mintha mindenki őket akarná megkukkolni.

2017. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt viszont elfelejtettem írni hogy kort és nemet is írjatok légyszi :)
2017. jún. 22. 13:44
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

kor, nem.


Pótolva. ;)

2017. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi, mindjárt más! :)
2017. jún. 22. 14:06
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
;) Csak kérned kell.
2017. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokat fociztunk felmeztelenul az iskolaudvaron, suli utan, A jo idoben. Egyik csapaton volt polo, masikon nem. Meg ha osztalykirandulasonstrandra mentunk se zavart soha, hogy egy gatyaban mutatkozzak a lanyok elott. Egyebkent osztalykirandulason egyszer lefekudtem egy osztalytarsnommel, 11.ben. egy masikkal meg a mai napig jarok, nyilvan szexelunk is rendszeresen, tehat sokat latjuk egymast meztelenul. Bar ez a kapcsolat mar akkor alakult ki, mikor egyetemre jartam mar. 21/F
2017. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 SirMoook ***** válasza:
100%

Amikor bevezették nálunk a mindennapos tesit, akkor volt, hogy nem tudtunk máshol tesizni, csak a folyósón, mert minden tesiterem foglalt volt. Értelem szerűen öltöző se akadt, így az osztályban öltöztünk, fiúk-lányok vegyesen. És hát muszáj volt gyorsan öltözni, szóval igen, vetkőztem már le előttük, de ez volt kb 7.-ben és akadt elég lány osztálytárs, aki úgy sztriptizelt, mintha pénzzel dobálnák érte, szóval nem volt annyira kínos, volt ami elvonja a figyelmet rólam. :D

Régen lányok között is szégyellős voltam, de aztán megtanultam leküzdeni ezt.

2017. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 SirMoook ***** válasza:
100%
Bocsi, 18/L
2017. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!