Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem akarok suliba menni, mert...

Nem akarok suliba menni, mert pletykák és privát képek terjedtek rólam a beteg exem miatt. A családtagjaim nem foglalkoznak velem, és holnap nem merek elmenni. Múlt héten és ma itthon voltam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma még online suli volt, szóval órán voltam. Egyre jobban félek a következő naptól. Abba akarom hagyni a szaksulit (végzős vagyok) és képzésre menni külföldre, de nem támogat senki, esetleg, ha megint bőgni fogok. Amúgy sem voltak barátaim ott, ezért így még nehezebb lesz. Alapból nincsenek barátaim, hogy legalább egy kicsit felvidítson valaki. Hajnalban sem tudtam aludni, egyre jobban tör rám a félelem, pánik szerű és az exem által depressziós is lettem, sokat bántott. Mégha nem is igazak a pletykák, akkor is pletyka, szóval mit csináljak? Meg akarom győzni a szüleimet, hogy elmenjek képzésre. Utálom ezt a sulit és amit tanulok jelenleg.

2020. szept. 14. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Azért te se vagy kevésbé beteg ha hagyod hogy olyan képek készüljenek rólad amivel zsarolni lehet...Nem hallottál még Amanda Toddról?
2020. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan képek, ahol pl alszok vagy idióta fejet vágok és hasonlók.
2020. szept. 14. 16:59
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Így jártál
2020. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha van bennuk olyan ami +18as vagy arra hajaz a helyedben a rendorsegre mennek segitsegert
2020. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok a trollokba 4#es.
2020. szept. 14. 17:08
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező ha csak olyan képek vannak hidd el a kutyát se fogja érdekelni.
2020. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Nagyobb probléma, hogy utálod, amit tanulsz, mint a pletykák. Mennyi idő van még hátra a képzésből? Mert ha már csak kicsi, akkor azt ajánlom, hogy végezd el. Ha viszont sok, akkor a helyedben beszélnék a szüleimmel és elmondanám, hogy ez engem nem érdekel és mást akarok tanulni. Felesleges nagyon sok évet elpazarolni az életedből, ha aztán úgysem azzal akarsz foglalkozni.

A pletykákkal amúgy meg ne foglalkozz. Mindig is lesznek emberek, akik pletykálni fognak a hátad mögött, sajnos a majdani munkahelyeden, munkahelyeiden is így lesz, úgyhogy ehhez hozzá kell szokni, mert elszökni nem fogsz tudni minden egyes alkalommal.

2020. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem tudsz tenni, valahogy túléled és kész. Három nap múlva úgyis elfelejtik.
2020. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
... a világnak meg hagyd meg azt, hogy ha akar mondjon rólad bármit, úgysem az számít, tudod jól!!
2020. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ne hagyd abba a sulit, szoritsd ossze a fogad es vegezd el, kesobb orulni fogsz hogy mar van szakmad amivel el tudsz helyezkedni!

a pletykakat el kell engedni a fuled mogott, aki hisz nekik, vagy egyaltalan foglalkozik vele, az annyit is er.

a kepek miatt meg vegkepp ne aggodj, ha csak ilyenek vannak kozottuk, senkit nem fog erdekelni, de ha meztelen kepekrol is szo van, akkor irany a rendorseg !

2020. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!