Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mit csináljak.......? 😭

Most mit csináljak.......? 😭

Figyelt kérdés
Lehet hogy kéne, mert a tanár egy tigris, de annyira unalmas és annyira sok meg monoton meg minden ilyen szépség, hogy ha étel lenne szinte kilöné magából a szervezetem. Viszont miközben ezt írom bűntudatom is van, mert hiába tanultam kb 25 órát eddig összesen még mindig nincs meg, és félek, hogy kárba megy ez az idő és egyest fogok kapni. Stresszel, na. Ki mit csinálna a helyemben gyerekek?😢😢😢😢😢😢😢🥺 Komolyan sírni fogok

2020. szept. 16. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

nekem volt egy tanárom akinek semmi nem volt jó.

indigóval kimásoltuk a dolgozatra a grafikonokat, szinte miliméter pontsan

kettes.....

anyád!

mindegy... kettes, megvan és lehet tovább menni.

tégy te is így!

annyit dumálj, írj össze hogy kettes meglegyen oszt jóvan.

majd ha doktor, mérnök, stb. leszel senki nem fogja megkérdezni mi volr, hogy volt!

2020. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
❤️❤️🥺Te motiválsz engem
2020. szept. 16. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

az a durva, hogy ez a tanár utána a legjobb főnököm lett!

bármit meg lehetett vele beszélni, mindent meg tudtunk oldani és kiváló munkakapcsolatba kerültünk!

miután elment nyugdíjba hiányzott.... pedig tényleg rengeteg álmatlan éjszakát okozott a vén marha at iskolai szivatásaival.

Néha visszajárt még oktatni, meg az idejét elszúrni a munkahelyre és sokat beszélgettünk és nagyon komolyan motivált arra, hogy csináljam tovább azt amit eddig.

Akkor derült ki, hogy látta néhányunkban a potenciált és akkor úgy gondolta, hogy ha brutál módon leterhel akkor tesz jót.


ne a pillanatnak élj, hanem a vizsgának! legyen meg, aztán majd az élet úgyis megmutatja merre tovább!

2020. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!