Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek gonosz, irigy ember?

Figyelt kérdés

Sajnos észrevettem magamon, hogy mostanában, hogy nem igazán megy jól a sorsom, úgy kezd eltűnni belőlem a kedvesség.

Lassan minden embert elűzök magam mellől.

Sajnos irigy vagyok azokra, akik boldogok.

Nem érzem így jól magam, és nem szeretnék ilyen emberré válni, csak mostanában annyi negatív dolog történik velem.


2020. aug. 15. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem gonosz vagy, hanem megkeseredett a sok gond miatt. Nagyon nem ugyanaz.
2020. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, mit értesz irigység alatt. Teljesen normális érzés az, ha látsz boldog embereket és azt kívánod, hogy bárcsak te is olyan lennél, mint ők. Ha viszont azt akarod, hogy ők se legyenek boldogok, csak mert te se vagy az, az már problémás.
2020. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ismerkedj új emberekkel, keress egy hobbit. Legyen valami célod, amit közösségben valósítasz meg.
2020. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Tálald meg azt az apró dolgot ami örömet okoz a sok rossz dolog mellett

Én pl ha ideges vagyok vagy nincs jó hangulatom meggyujtok egy fuszolot csinálok egy meleg teát meditációs relacszalos zenét hallgatok hogy ki kapcsolódjak

És üllj le gondold végig hogy mi tesz téged boldoggá mit tehetnel érte

2020. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Füstölő
2020. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az is sokat segít, ha tudatosítod magadban, hogy minden elmúlik. Ahogy elmúlt a jó időszakod, így a rossz is el fog. Kitartást és tegyél meg mindent, hogy minél előbb eljöjjön az újabb jó időszak:)
2020. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha javulást vársz akkor ne másokkal foglalkozz hanem magaddal!
2020. aug. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szellőztesd ki a fejed. Menj el valahová kikapcsolódni. Egy kis pihenés jót fog tenni. Próbáld vidám dolgokkal körül venni magad.
2020. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!