Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemistaként örüljek ha...

Egyetemistaként örüljek ha teljesen online üzemmódra váltottunk? Semmiféle jelenléti órám nem lesz 2021. február 10-ig (de lehet utána se)?

Figyelt kérdés

Örüljek ennek? Minden online.

És azt már megsúgták hogy ez hivatalosan csak februárig tart egyelőre, de ne reménykedjek, majd februárban kitolják júniusig.


2020. szept. 19. 14:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

Én örülök neki. Megspórolom az utazás idejét és a rá költött összeget. (Levelezős vagyok, lent is kell aludnom, mert esti óra után már nincs busz.)

Plusz, most még tanulni is tudok normálisan. A tanár csak ledarálja a dolgokat, semmit sem magyaráz és kérdezni sem igazán enged. Most fogom, felveszem és a saját tempómban simán kitudom dolgozni az egészet.

Igazából a nevetséges, hogy a 21. században még nem alap az, hogy van feltöltött előadás is.

2020. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk minden jelenléti, hagyományos. Maszkban ülünk egész nap, 0 távolsággal. Ezt akarod? :))
2020. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12 a kettő közötti az ideális a gyakorlati részéhez viszont kell a jelenléti..
2020. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
35%
Én örülnék neki!
2020. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!