Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem hagynak békén?

Miért nem hagynak békén?

Figyelt kérdés
Lassan három éve, hogy egy évfolyamtársamnak tetszem. Igazából nagyon sokáig nem is tudtam róla, mivel az osztálytársai jöttek oda hozzám "haverkodni" először. Aztán leesett a dolog, hogy valójában azért volt ez az egész, mert egy srác fél kezdeményezni nálam, én meg itt elkezdtem elég alaposan rövidre zárni az egész barátosdit, mert nem is akartam velük barátkozni, meg a srác sem jött/jön be. Úgy gondoltam, hogy elég egyértelmű voltam a srác felé és az osztálytársai felé is ezzel. Szépen eltelt pár év, most vagyunk utolsó évesek, és a srácnak több osztálytársa is elkezdett írogatni messengeren, egyre sem reagáltam direkt, hogy hagyjanak békén de előre félek hogy suliban is megkeresnek majd.Kéthete is mentem haza, mögöttem sétáltak és amint meghallottam őket, elkezdtem sietni hogy még véletlenül se érjenek útol, erre elkezdtek füttyögni meg ordítozni utánam, én meg kb. remegtem hazáig mint a kocsonya.

2020. szept. 21. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Mondd azt h van baratod es megeszi öket reggelire ha nem vigyàznak.
2020. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ne hari, de annyi eszed sincs, hogy szólj a szüleidnek vagy valami izmosabb ismerősnek, hogy állítsa le őket?
2020. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Primitívek, te meg nem tudsz kommunikálni. 1-1
2020. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán van bármilyen ismerősöm. Amúgy meg azt hittem ez akkor úgy volt és kész, idővel elfelejtődött, nem gondoltam volna hogy ennyi idő után előkerül megint. Nem tudom mit kéne velük egyáltalán kommunikálnom, félek hogy csak olaj lenne a tűzre.
2020. szept. 21. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!