Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem hagynak békén az osztálytá...

Nem hagynak békén az osztálytársaim. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az előzmény röviden annyi, hogy nyáron összevesztem a legjobb barátnőmmel úgy, hogy már nem lehet helyre hozni és neki a barátnője az osztálytársam aki utál és neki van egy legjobb barátnője az osztályban aki már tavaly is utált csak akkor nem mutatta ki, mert jóban voltam a barátnőjével. Tudom, kicsit bonyolultak a szálak, de ez a két lány aki utál, osztálytársaim és egyszerűen nem hagynak békén. Elérték hogy akikkel eddig jóban voltam az osztályból, ne szóljanak hozzám és állandóan nevetnek rajtam, bármit csinálok. Állandóan szorongok és már jóformán megmozdulni sem merek, mert attól félek, hogy mikor kezdenek el nevetni rajtam és hangosan megjegyzéseket tenni. Az egyik lány elkezdett ma óra közben fényképezni engem, és azon szórakozott. Nem merek szólni nekik, mert nagyon félénk vagyok és nem tudom mit mondhatnék, mert ők az osztály közepe és mindenki velük akar lenni, de nem bírom már ezt így. Teljesen lerombolják az önbizalmam és elhatározom, hogy nem figyelek rájuk és nem érdekel , hogy mit mondanak, egyszerűen nem megy. Az a lány aki fényképezett, másokat is piszkál az osztályból, olyanokat akik semmit nem ártottak neki, csak ők is visszahúzódóbbak, de ők sem mernek visszaszólni neki és róluk már leszálltak, mert most velem vannak elfoglalva állandóan.

Nagyon rosszul érzem már magam, hogy minden ilyen érzékenyen érint és nem tudom hogy oldjam meg ezt a helyzetet.

Mit tehetnék?:(

L/16



2015. szept. 8. 17:35
 1/5 opened paradise ***** válasza:

Állj ki magadért!

Ha nincs aki megvédjen,akkor muszáj.

Ne hagyd magad nekik,mert azt hiszik,hogy mindent megtehetnek.

2015. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Válts sulit.
2015. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki kell állni magadért. De olyan szinten, hogy ne cinkes legyen hanem komoly. Magyarán ne sípítozz, hogy hagyjatok. Hanem igenis komolyan határozd el magad. Ha nem jönne össze ott a b terv: üss. Bár igaz, hogy lány vagy de a lényeg a lényeg így is :D c terv: sulit váltasz. de az meg már mi?.. elkergetnek és lehet pont erre játszanak. Egy tipp arra ha félénk vagy. Csak csináld és ne gondolkozz. Nekem így jött össze az első ütésem :D 16f
2015. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 valakicsaj válasza:
Méregesd őket, nézz végig rajtuk. Utána meg röhögd ki! Én kb. 1 hete csinálom és nekem bevált!
2016. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Velem is pont ez történik csak itt egy fiú egy lány, és engem úgy zaklatnak hogy folyton csúfolnak és írkáltak és hívogattak ameddig le nem tiltottam őket mindenhol és ki nem léptem a csoportokból ahol szintén zaklattak és még most is de a lényeg hogy szóljatok a tanárnak, szülőknek akkor ők megállítják őket!!!

14/L (de tudom hogy későn írok de tudtam hogy le kell írnom!)

2018. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!