Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van értelme a szalagavatónak?

Van értelme a szalagavatónak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak Én látom így, de szerintem csak a pénzről szól az egész.

2020. szept. 22. 06:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem örök élmény. A suliban màsra nagyon nem is lehet emlekezni.
2020. szept. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

Jaja, nekem is élmény volt, főleg az, hogy "after" bulira csak engem nem hívtak el az osztálytársak, de kibukott volt osztálytársaim elmentek. Vicces. :D


Amúgy meg 2 ezret fizettem érte összesen, oda -vissza taxi költség. :D

2020. szept. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Én nem emlékszem, hogy csődbe ment volna a családunk a kiadások miatt... Viszont arra igen, hogy jó buli volt, jól éreztem magam.
2020. szept. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát nekünk elég szar vót
2020. szept. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Utáltam minden egyes percét :)
2020. szept. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk egy nagyon jó és maradandó élmény volt.
2020. szept. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

Én szerintem maga az osztálytánc volt hülyeség meg a ruha.


A ruha alapjáraton olyan, hogy ha jól választod, abba le is érettségizhetsz, interjúra is járhatsz, de nálunk pl egy csaj koktél ruhát akart és így van egy ruhám, amiben szalagavóztan, ballagtam és azóta lassan 10 éve a szekrényben rohad.


Egy 17-18 éves gyerek nem így gondolkodik, hogy a ruha praktikus e, mondjuk a régi gimimbenezért jó, hogy matrózblúz lett mindenkinek kötelező jelleggel.


A tánci-máncit sem értem. Nekem Apukám mondta, hogy nekik ilyen nem volt, hanem a szalagavatón együtt táncoltak és nem hívták a szüleiket, hogy nézzék, ahogy buliznak.


A keringőt se nagyon értem; miért nem csak családi keringő van?


Nálunk a keringőből egy volt és az ment rá, aki akart, én nem mentem, aztán a meghívottak ezt nagyon sajnálták, de én nem. Családi keringő ezerszer jobb volt, amikor magunknak eltáncoltunk :)


Az egész lényege az lenne, hogy feltűzik a szalagot, aztán a szülők táncolnak a gyerekekkel, aztán a gyerekek maradnak és együtt buliznának egy jót, néha pl beiktathatnának egy olyat, amit nálunk, hogy lenyomták a villanyokat és körbesétáltunk egy foszforeszkáló valamivel, miközben szólt a zene; ez a zt hiszem a végzősök köre volt vagy a tanári táncot.


Egyébként rossz helyen kérdezed. Ebbe a kategóriába azok járnak úgyis, akiket agyon szekáltak meg pár kiváncsi tanár, nem fogja senki leírni, hogy miért jó a szalagavató, mert vagy be se néz ebbe az alkategóriába vagy, ha benéz, akkor se biztos, hogy fog írni, mert tudja, hogy lepontozzák. :D

2020. szept. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Ja és az anyagiakról annyit, hogy ez általában az osztályoénzből megy.


Én nekem sincs olyan emlékem, hogy éheztünk volna a szalagavató miatt, pedig mem voltunk gazdagok.

2020. szept. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Nalunk menyasszonyi ruhában voltak a lányok, fiúk öltönyben. Imádtuk a táncpróbákat, rengeteget röhögtünk, közben izgatottan vártuk mit tudunk majd produkálni, a levegőben pedig benne volt hogy igazából ez az utolsó közös "projektünk". Csaladjaink megtiszteltek azzal hogy részesei voltak, megnéztek minket, ahogy megkapjuk a gyűrűket stb. (nálunk gyűrű avató volt) Aztan kibereltunk egy helyet, ott buliztunk, az fergetegesen jól sikerult, ettunk, ittunk, tanárok is velünk buliztak. Ki nem hagytam volna :) bár aki nem társasági ember, vagy túl magas lovon ül, annak biztos nem szórakoztató :)
2020. szept. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Akik osztályban perifériára voltak szorítva (mint pl. én) azok számára örök maradandó rossz élmény.
2020. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!