Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt már, hogy a tanár megpofo...

Volt már, hogy a tanár megpofozott Téged vagy az osztálytársaddal tette? Mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyik osztálytársamnak annó lekevert a tanárnő egy pofont, mert nagyon szemtelen volt és zavarta a többieket órán. Otthon kapta a párját a fiú az apjától. Akkoriban még nem az volt, hogy mindent el kell nézni a rossz gyereknek.
2020. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
2007-2008 körül az énektanár pofon vágta az egyik fiút. Nem voltam ott, énekkaron hallottam és tökre féltem, hogy kirúgják a tanárt. Nem lett semmi következménye.
2020. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Konkrét pofon nem volt, de azon kívül minden. Koki, fülcibálás, tarkón ütés, ilyesmik. Nem lett semmi következménye, mivel nem is panaszkodott senki senkinek. Egyébként mind jogos volt. Nem a semmiért kapták. Ja, és csak a fiúk kaptak :D
2020. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Egy nem ma barnult osztálytárs nagyon bunkón viselkedett egész órán, a tanárnő pofon vágta miután a figyelmeztetéseket is leszarta, majd később a tanár felmondott. Pedig az osztályunk egy emberként állt mellé, az a nyomorék csaj többet is érdemelt volna egy pofonnál. De lehet hogy volt a felmondása háttérben valami más is, mondjuk a família...
2020. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%

Pofon? :D

Sztereoba! Az egyik kezet lenditette, es ahogy elhajoltal, a masikkal utott.

De allt tesitanar a hatamon fekvotamasz kozbe, nyakonvagott az enektanar mert marhultam a zongoraval, kaptam dorgedelmes pofont amikor elkaptak, hogy a noi wc-ben bohockodok, utottek szet a kormom, kezem favonalzoval, volt pajesztepes, es en meg keveset kaptam. '86-94 kozott.

2020. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Zsidó volt az egyik tanárunk általános iskolában, az egyik osztálytársunk pedig rájött, valami atom nagy kopasz szeretne lenni. A tanár egy idős, nagyon csendes ember volt, nem húzta fel magát azelőtt soha. Szóval, provokálta a srác, ő kihívta a táblához, az osztályt nézte diktálás közben, amikor megfordult, hogy megnézze a táblát, akkor vette észre, hogy horogkereszteket rajzolt a fiú a táblára, és jókat kuncogott rajta. Akkor pedig elborult a tanár agya, és adott egy bazi nagy parasztlengőt az osztálytársamnak, akinek ezután már nem volt kedve humorizálni.

Egy másik tanárom meg kidobta a kukába az egyik fiút, hasonlóan vicces cselekedetéért. Azon jót nevettünk. 😃

2020. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én időmben, a 80-as években ebben semmi különleges nem volt, arról sem tudok, hogy bármi következménye lett volna. Igazából a tanár személyiségétől függött, többen voltak, akik egyáltalán nem éltek ezzel, néhányan viszont gyakran pofozkodtak. Én magam egyszer kaptam egy nagy pofont 6.-os koromban egy félreértés miatt az osztályfőnökünktől. Fiatal nő volt, akkor kezdte a tanítást, a bátyja apám beosztottja volt. Utána másnap megkérdezte, hogy elmondam-e otthon, de természetesen nem, szégyelltem az egészet. A következmény az lett, hogy év végén kaptam egy csomó jutalomkönyvet a jó tanulmányi eredményeire tekintettel. Se előtte, se utána nem kaptam, pedig mindig jeles volt az átlagos.
2020. okt. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!