Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, mit tennétek, ha egy...

Tanárok, mit tennétek, ha egy gimnazista diákotok odajönne hozzátok és titokban bevallaná, hogy ő egy boszorkány/varázsló vagy vámpír vagy vérfarkas és ezt komolyan is gondolná? Ha diák vagy, nálatok hogyan kezelte a tanár az ilyent?

Figyelt kérdés
Egy sorozat ihlette meg ezt a kérdést és gondolom már minden tanár találkozott egy ilyen diákkal vagy sok diáknak volt egy ilyen osztálytársa.

2020. szept. 22. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívnám az elmegyógyászt..
2020. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyik sorozat? Kíváncsivá tettél. :D


Amúgy a boszorkány simán hihető, már nem a herripotteres formában, hanem hogy wicca vagy tudomisén. Szóval hogy annak tartja magát.


Ha a valóságból indulunk ki, azaz hogy a fenti esetet leszámítva tévképzetekről van szó: leülnék vele beszélgetni, miért tartja magát annak, aminek, mikor kezdődött, szóval végighallgatnám a teljes mesét; megkérdezném, hogy miért mondta el, segítséget vár vagy egyéb (azért még ha ő igaznak is gondolja, amit mond, az ember egy ilyen titkot nem mond el minden szembejövőnek).

A válaszaitól függően tennék a továbbiakban, de nagy valószínűséggel megkeresném a szülőket és megpróbálnék segítséget kérni.

2020. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vállat vonnék és megmondanám, hogy az én órámon csak az számít, amit a dolgozat lapjára ír.
2020. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Oda hivnam az iskola ort, hogy intezkedjen amig a Pszichiatriatol kierkeznek a gyerekert.
2020. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondanám neki, hogy Piton professzorral beszél éppen.
2020. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetnék vele erről, hogyan képzeli el azt a bizonyos szót, és az amit leír, mennyire egyezik a valósággal.
2020. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megkérném, hogy bűvöljön nekem egy kis fizetésemelést, és akkor én is bűvölök neki egy jobb jegyet.
2022. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!