Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez nem sok azért? Egy ennyiért...

Ez nem sok azért? Egy ennyiért fegyelmi?

Figyelt kérdés

Ma 2 osztálytársam is fegyelmit kapott reggel.

A mi sulinkban több épület van, és az A épületből átjöttek eü. vizsgálatra a K épületbe. Nekünk elmaradt az első 2 óránk, mi ültünk az egyik folyosón, az évfolyamtársaink meg az osztályfőnökük a másik folyosón. Nagyon sokan lementünk az automatához, vettünk kávét, forrócsokit, m.csokit, stb. És az automatának volt egy alapzaja. Erre odajött a tanár, hogy: "Gyerekek, nincs nektek órátok?" Erre mondja az egyik fiú osztálytársam, hogy: "Nem látod, hogy nincs?" (És rámutatott a karjára, mert ugye tanóra-karóra, remélem értitek) és erre felkereste az iskolaőrt (mert van olyan az iskolánkba), és bepanaszolta őt meg egy másik fiú osztálytársamat, aki akkor ott volt az automatánál (ő nem vett semmit, csak ott állt), és fegyelmit kaptak.


2020. szept. 24. 17:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Én is a tegezésre gondoltam, hogy ment a fegyelmi.
2020. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

Nekem egy dolgozatnálvolt, hogy bohóckodtam, egy kérdésre "vicces" választ adtam. A tanár nulla pontot adott érte és a dolgozatnál pluszban levont annyi pontot, amennyit ért a feladat. Megérdemeltem.


Ezzel arra célzok, hogy a tanár a dkák felett áll és a tanár, ha olyan beállítottságú, kezdeményezhet egy lazább kapcsokatot adiákkal, amibe a tréfa belefér, de, ha nem történik meg, addig a mókázást is félreértheti, sértésnek veheti, főleg, ha úgy kett előadva, ahogy írtad.

2020. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
12 - a mokazas magaviselet, a dolgozat meg targyi tudas. Aki a kettot osszemossa, az debil. Mindezt ugy irom, hogy egyetertek a kerdesben levo fegyelmivel.
2020. szept. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%

13, akkor is vannak dolgok, amiket nem írunk bele egy dolgozatba, ilyen pl a bohóckodás, ezzel mára egyetértek.


A tanár kapta meg a dolgozatot kitöltve, ő olvasta el és büntethetett érte.

2020. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, nekem volt középiskolában egy tanárom, aki magázott minket (mint egyetemen), olyan "megtisztelő" érzés volt kis gimisként, hogy végre valahol nem csendőrpertu megy.
2020. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!