Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezért kirúghatnak az iskolából?

Ezért kirúghatnak az iskolából?

Figyelt kérdés

Az volt, hogy év eleje óta bánt két lány a suliból. Piszkálnak, megütnek, stb. Volt, hogy megvertek, volt, hogy szendviccsel megdobáltak.

Ma reggel vittem magammal egy kést, nem azért, hogy leszúrjam őket, csak hogy megvédjem magam. A szendvicsükből kivették a szalamát is és a paprikát, és rám dobták a buszmegállóba, én meg az egyik paprikát visszadobtam rájuk. Erre ráütöttek az alkaromra, én meg elővettem a kést, neki löktem a buszmegálló falának, és megfenyegettem, hogy leszúrom. Ma nem megyek iskolába, fel se szálltam a buszra, mert nem akartam menni, és azt mondták, hogy fel fognak jelenteni met kirúgatnak az iskolából.


2020. szept. 25. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem előzd meg őket, szólj a szüleidnek. Mindent mondj el nekik, és én tuti szólnék a rendőrségen is. Egyébként megértelek. Velem is ugyanezt csinálta egy egész lánybanda, és nem, nem bennem volt a hiba. A szörpöt rám öntötték, a szappant a szemembe, folytathatnám. Én is eljátszottam hasonló gondolatokkal...


Rohadék r...bancok. Még a végén ők kevernek 💩-ba. Semmiképpen ne engedd ezt. Ki látta a késes esetet ?

2020. szept. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Mivel nem az iskolában történt így nem. Viszont feljelenthetnek. Mikor tanuljátok már meg, hogy a KÉS NEM ÖNVÉDELMI ESZKÖZ!??!

Vegyél gázsprayt inkább.

"Ma reggel vittem magammal egy kést, nem azért, hogy leszúrjam őket, csak hogy megvédjem magam."

Súgom halkan, hogy addig fognak provokálni amíg tényleg le nem szúrod valamelyiket. És akkor irány a kaptár. Megéri!?

2020. szept. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez így nem jó. Azonnal szólni kell az illetékeseknek, a "bullying" is már büntetendő manapság, a 2 lány könnyen kerülhet javítóintézetbe, ha úgy hozza a helyzet. Te viszont ne szórakozz azzal, hogy késsel járkálsz, mert könnyen megelőzheted az ő bekerülésüket.
2020. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Erről tud az osztályfőnök, vagy valamelyik tanárod? Mert ha igen, akkor ő meg tudna védeni, ha beszélne róla, hogy látta többször is, hogy téged ezek a lányok piszkálnak. Ha viszont az oszifőd nem tudnak róla, és nem látja át az egész sztorit, akkor ő sem tud téged pártolni ilyen esetben.
2020. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

A sulinak ehhez semmi köze, mert iskolán kívül történt a dolog.


Ha csak ketten látták és szólnak valakinek, akkor neked csak tagadnod kell és ennyi.


Viszont: mi a célod a késsel? Szúrni nem szúrhatsz vele, mert azért pár év böri jár vagy intézet.

Ha bántanak, vernek, fenyegetnek, akkor a szüleidnek szólj!


Kést meg ne cipelj magaddal kérlek!

2020. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Járj el kravmagázni. Ez egy önvédelmi sport, hidd el, 3 hónap után úgy elkalapálod a 2 szutykot, hogy ők lesznek a pincsijeid.
2020. szept. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Kést ne! Veszélyes, mert nem tudod használni. Ha dulakodtok könnyen balesetet lehet a vége, ha véletlenül tüdőn vagy olyan helyen szúrjátok egymást bele is halhat a másik. Mivel iskolán kívül zaklatnak ezért a tanárok nem fognak vele foglalkozni. Szüleidnek kell szólni, tanulj önvédelmet, akár verbálisan is. Lehet egyszer elkened a 2 libát, akkor nyugtod lesz. Gypsykkel ne kezdj, mert ott jön a rokonság is. Sose te kezdeményezz, de ha már benne vagy igyekezz te nyerni. Ha mégis elagyalnak vetess látletet, aztán jogi útra is lehet terelni a dolgot.
2020. szept. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Nyilván nem napon barnult nőstények zaklatják. Magyarok közt azért ritka az ilyen. Az a baj hogy a magyarok mindenkit beengednek ide lakni, a nyakunkra. Sajnos mindig is ez volt itt az egyik nagy probléma.
2020. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelműen az a megoldás, hogy szólsz a szüleidnek, akik az iskola segítségével rendezik az ügyet. Magyarul bemennek a vezetőséghez és elmondják a problémát, akik remélhetőleg beszélnek a lányokkal és behívják a szüleiket. Végső megoldásként az is elképzelhető, hogy mindenkit összehívnak. Én is űzök egy harcművészetet és végső megoldásként meg tudnám védeni magam: ilyenkor bizsereg az ember keze. Viszont hidd el, az önbíráskodás és az erőszak nem megoldás.
2020. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!