Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kirúghatnak az iskolából?

Kirúghatnak az iskolából?

Figyelt kérdés

Érettségin vagyok. Van 28 óra óra igazolatlanom és a jegyeim sem a legjobbak.

Most fegyelmi tárgyalásom lesz, mert egy bicskát egy lány osztálytársamra fogtam, természetesen csak poénból.

Az osztályfőnököm nem nagyon bír, ha rajta múlna már a suliban sem lennék, ahogy a többiek mondták.

Mik az esélyeim szerintetek?

Nem vagyok erre büszke.



2019. márc. 4. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kirúghatnak, akkor bukod az érettségit is. Ilyennel nem szórakozunk, szegény lány lehet azóta is sokkos állapotban van.
2019. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs sokkos állapotban, szerintem még örül is a helyzetnek.
2019. márc. 4. 16:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán kirúghatnak. Őszinte leszek: ha az én osztálytársam lennél, örülnék ha kirúgnának, mert te max kisegítőbe való vagy, de nem egy rendes középiskolába. Minek viszel magaddal bicskát a suliba? Meg hogy jössz te ahhoz, hogy bárkinek nekiszegezz egy kést még csak "poénból" is? Ha nem rúgnak ki, akkor az a minimum, hogy körbenyalod az igazgatö hátsó felét, mert ezután én úgy rúgnálak ki, hogy a lábad nem érné a földet!
2019. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van..
2019. márc. 4. 16:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok


Kérdező, az előbb is őszinte voltam, most is őszinte leszek: meglepődtem! Hogy min? Hát azon, hogy ezt írtad a válaszomra kuurvaanyázás helyett. Nem ezt vártam, de kellemes meglepetés volt. Ezután átértékelem azt, amit az előzőekben írtam.


Nem bántani akartalak, de mivel módosítani vagy törölni nem tudom a választ, ezért ide írom, hogy a kisegítő iskolás kijelentésem vedd semmisnek légyszíves.


Ettől függetlenül még mindig kirúgnálak, mert tele vagy igazolatlannal, a "jegyeid sem a legjobbak" - abból kiindulva, hogy ez mit jelentett nálam - tehát rosszak, meg még ez a bicskás sztori, hát enyhén sem vet rád jó fényt. Teperj hogy bent maradj, érettségizz le, aztán soha többé nem kell hallanod az ofődről

2019. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinte véleményed. Tudom, hogy hibás vagyok, már nagyon megbántam az esetet, de hát megtörtént.

Ha esetleg beszélnék az igazgatóval, az igazgatóhelyetessel négyszemközt és elmondanám, hogy megbántam és hogy szeretnék maradni továbbra is az iskolában, azzal javítanék a helyzetemen? Mert elvégre négyszemközt jobb beszélni akárkivel, mint társaságban.

2019. márc. 4. 17:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Fontos kérdés, hány éves vagy?
2019. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2019. márc. 4. 17:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát már bőven nem vagy tanköteles. Így, igen, kirúghatnak.

És ha nem valami utolsó tré suli, valószínűleg még is teszik. Megpróbálhatsz jó mélyen benyalni, de korántsem biztató a helyzeted.

Gondolom, az érettségi évében vagy. Esetleg még azt be tudod dobni, hogy engedjék meg a magántanulói státuszt... Akkor legalább le tudnál érettségizni

2019. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Már bőven nem vagyok tanköteles.

Köszönöm, hogy segítettél és hogy őszinte voltál velem!

2019. márc. 4. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!