Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok! Ha netán ismét bevezet...

Diákok! Ha netán ismét bevezetnék a digitális oktatást, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 15:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
71%

" hanem van suli, lehet hülyülni, bandázni "


és EZÉRT járjunk be? EZÉRT????? EZ lenne az értelme???Hát akinek 6 anyja van az járjon be ezért! !!!

2020. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
68%

#11

Higgadj már le!

Azért lettél itt előttem valakitől kiosztva, mert mindenki nevében nyilatkoztál:

"Nem is értem van élő ember (diák) aki nem erre vár? Én még ilyet nem láttam."

Ha csak magad nevében írtad volna, a fene sem kifogásolná.

Vannak emberek, akik nem tudnak egyedül tanulni, vannak akik az órán figyelnek és otthon elő sem kell venniük a könyvet (én is ilyen vagyok) és vannak akiknek szükséges az iskolai atmoszféra.

Ahány ember annyiféle, szokd meg, hogy csak magadról beszélsz, nem az emberiség szószólója vagy és akkor nem kapod az oltást!

2020. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
82%

Én személy szerint szeptember 1. óta azt várom mikor mondják hogy holnaptól ne gyertek.

Sokáig szerintem nem kell már várni, kb az őszi szünetig.

Nem én állítom, én csak ezt hallom, de remélem úgy is lesz.

2020. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
#8, 10, 11! Nagyon bepörögtél, szerintem inkább dobj be egy Xanaxot és irány az ágy, holnap suli!
2020. szept. 27. 19:59
 15/37 anonim ***** válasza:
16%
hát nézd, akár lesz távoktatás, akár nem, mi azért áttologattuk a másodlagos nappalinkban az asztalokat meg a székeket, amikor otthon voltam anyáéknál, hoygha megint elzárnák az öcséméket egymástól, legalább az osztály egy töredéke együtt tanulhasson, szóval most négy vendéget plusz öcsém tud befogadni a mini osztálytermünk, a gépeiket majd áthozzák, apa megígérte, hyogha az egyetemet is bezárják, hazahoz nekik pár eszközt a fizikaszertárból hogy tudjanak gyakorolni is... készülnek az érettségire, szóval jó lenne ha lehiggadnának lassan a nagy virológusok, de ha bezárják őket se lesznek elzárva egymástól.
2020. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
47%
Nekem igazából tök mindegy, vár több időm lenne, ha otthon lennék
2020. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy én miért lettem lepontozva azzal a válasszal, hogy nekem mindegy?(22:00)

Tök kézenfekvő válasz. Itthon jó, mert több időm lesz, mert önállóan jobban haladok, illetve a koli nélkül többet alszok.

Suliba, koliba jó, mert itt is tudok tanulni, ráadásul közel vannak a barátok.

2020. szept. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is nagyon hasznos lenne ha átállnánk. Általános iskolákat illetve óvodákat nem kellene bezárni, mert akkor bizony megint gazdasági válság törne ki amiatt, hogy a szülők nem tudnának dolgozni.


Azonban középsuliba ilyen probléma nincsen és akár az is egy jó megoldás lehetne, hogy az általános iskolásokat két felé szedik. A felsősök átmennek egy középsuli épületébe, az alsósok maradnak a megszokott helyükön, ezáltal jobban szét lehetne őket osztani és nem jelentene rájuk a vírus akkora veszélyt.


Középiskolások közül rengetegen ingáznak és bizony az ő tanulmányaik meghatározóbbak lesznek és nagyon nem mindegy, hogy hulla fáradtan kell éjszakázni vagy otthon nyugodtan be tudjuk osztani az időnket tetszés szerint. Idióta érv az, hogy senki nem tanulna. Aki tanult az most is fog, aki nem azt meg az atya úristen se fogja rávenni.


Bár úgyis tudom, hogy mindjárt kapom a lepontozást meg az Orbán megmondta, hogy nem zárják be szövegeket a 40+-os komcsiktól, de nem érdekel, én kitartok emellett a vélemény mellett és bízom benne, hogy minket átállítanak.

Ja és Orbán szavaira visszatérve meg csak annyi, hogy mikor mondott ő igazat? A szülész orvost is átverte: elől várták, hátul jött és ami kijött, az is maradt.

2020. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
PTS Peti is here now :D
2020. szept. 28. 16:59
 20/37 anonim ***** válasza:
93%

#19

Az ki?

2020. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!