Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Otthagynátok egy 4 féléves...

Otthagynátok egy 4 féléves mesterképzést 3 sikeres teljesített félév után?

Figyelt kérdés

Most vagyok ott hogy elegem van a mesterből.

4 félév, abból 3 megvan, az összes szükséges tárgy vizsga stb.

1 félév lenne hátra, és persze a szakdolg leadása.


2020. okt. 2. 09:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A szabid hány százalékával rendelkezel te és hány százalékkal a munkáltatód? Hány napra kell szabi vizsgára és államvizsgára/védésre?

Egyébként meg hetekkel korábban ki tudod kérni a szabit...

Ha meg NEM? Elmész két nap betegállományba (nem támogatom ezt a dolgot, de ha ilyen a munkáltató akkor megérdemli)


De ha te vagy az a kérdező, aki pár hetente rákezd erre az MSc-n nem engednek el szabira mantrára, akkor nem szóltam, mert felesleges


#19

2020. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"A szabid hány százalékával rendelkezel te és hány százalékkal a munkáltatód?"


Egy átlagmagyar szarhelyen ez úgy működik hogy mindegy mit ír a törvény, akkor mész ha a főnök enged. Ha elkezdesz ilyeneket firtatni hogy ki hány százalékkal rendelkezik hamar utcán leszel.

És akkor aztán mindig rá fogsz érni csak épp pénzed nem lesz.

2020. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#22: Lásd #19 válaszomat.
2020. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Fejez be légyszi, nem fogod megbánni, mert ettől csak több leszel.

Én 1. év után hagytam ott egy alapképzést, másikat kezdtem, de ezerszer megbántam, hogy nem fejeztem be az elsőt. Neked ráadásul egy féléved van a diplomáig, bírd ki!

2020. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!