Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 26 évesen mesterszakos diplomá...

26 évesen mesterszakos diplomával és 2 nyelvvizsgával beülnétek estire, szakmát tanulni?

Figyelt kérdés
Büfészakon végeztem, normális munkát nem kapok. Elcsesztem az életem. De egy kőműves szakma nagyon jól fizetne

2020. okt. 2. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Ha vki képzi magát az mindig jó! Én úgy vélem , h bármi amivel fejlesztheted magad az nagyon is jó! Akár új szakma, nyelv vagy akár főzés , varrás jól jöhet későbbiekben! :) Hajrá!
2020. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

26 évesen még nem késő, szerintem próbáld meg.

A büfészak az amúgy mit takar? Még nem halottam ilyesmiről.

2020. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

simán, hajrá, sok sikert!

26 évesen meg még nem csesztél el semmit

2020. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

A büfészak olyan diploma amivel nem kapsz jól fizető munkát, nem tudsz elhelyezkedni

2020. okt. 2. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te az állattartós válaszoló vagy. :D

Mégse olyan jó biznisz a disznótartás? :))

2020. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az állattartás csak hobbi, nem abból élek meg..
2020. okt. 2. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Tanulj szakmát és jó életed lesz.
2020. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne? De én mérnöki vagy jogi vagy bármilyen diplomával is beülnék, nem csak büfészakossal, ha 26 évesen jönnék rá, hogy mégse ez a hivatásom. Hiszen még nagyon sok évet fogok dolgozni, és nem szeretnék heti 40 órát egy utált munkával szenvedni.
2020. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!