Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen előadáson felállhato...

Egyetemen előadáson felállhatok és kimehetek a teremből ha wc-znem kell?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 12:32
1 2 3
 11/22 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Egyszer én is azt hittem, hogy bezártak a moziban a terembe és nem bírtam kimenni, telefonról hívtam fel a mozit, hogy engedjenek ki, mert ki akarok menni, rossz filmre jöttem be és mint kiderült, végig nyitva volt csak én voltam nyomorék :D Szóval... :D
2020. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

#9: Már miért ne lenne. Létezik olyan ajtó és zárszerkezet, ami egyik irányból kilinccsel nyitható a másik irányból viszont csak kulccsal. Számtalan helyen használnak ilyet. Pl. egyetemeken is olyan termekben, ahol olyan eszközök vannak pl, amihez nem férhet hozzá felügyelet nélkül bárki. Pl laborok, gyakorlati termek és hasonlók. De pl. SZE-n olyan termek is vannak, ahol látszólag semmi ilyesmi nincs csak nagyobb értékű IT infrastruktúra.


Kérdező, ugye nem az vagy aki egy hete azon rugózik, hogy nem engedik ki középiskolában gyerekeket wc-re meg nem lehet órán enni/inni?

Gyakorlatilag felnőttként ki kellene tudni bírni 45 esetleg 90 percet azért...

Ettől függetlenül minimális zavarással kiosonhatsz, valószínűleg nem fognak meglincselni

2020. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#12

Nem azt mondtam hogy nincs ilyen.

Te is lásd már be hogy egyetemi előadóban ahol minden rögzítve van, semmi szükség egy ilyen ajtóra. Nincs konkrétan egy szék se ami vihető lenne, minden fixre van berakva. Nem hiszem hogy oda raknak ilyen ajtót, főleg hogy az ilyen termekben egymást érik az órák, egyik tanár elmegy, jön a másik. Kulcsolni se nagyon szokták. Nem gépterem vagy valami, csak egy előadó terem. Nem tudom hány ilyenben ültél már. Jobb esetben van egy filces tábla, vetitő vászon, meg 4 méter magasan egy projektor, padokhoz rögzített lehajtható székek.

Mint mondtad biztonsági szempotból raknak ilyen ajtókat. Innen mit lopnának ki?? Vagy miben tennének kárt?? Nekünk a géptermeken sincsennek ilyen ajtók mellesleg.

2020. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%

#13: Jó párban, írtam konkrét példát is, ahol egy projektor van és kulcsos termek vannak egész emeleteken keresztül...

Nem csak arra kell gondolni, hogy ellopják a teremből a vetítővásznat

2020. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács: Ha tudod, hogy sokat jársz pisilni és nem bírsz ki másfél órát wc-zés nélkül, esetleg sokat ittál óra előtt, ülj minél hátrább! Így kevésbé ciki kiszaladni a mosdóba óra közben és csak a hátul ülők veszik észre, hogy kimentél, nem kell több száz ember előtt végigsétálnod, aztán vissza :D
2020. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ki szoktam bírni, nem tudom hogy mi jött rám. Pedig óra elött voltam wc-n
2020. okt. 12. 17:20
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt hogy a diák egy több 100 fős előadáson kiment és a tanár megállította egy pár másodpercre az órát, mindenki megbámulta a gyereket, ezt sosem értettem mire volt jó, mert a tanár simán tudta volna tovább tartani az órát.


Amúgy meg nyugodtan ki lehet menni, nálunk egy tanár mondta is, hogy ez nem a gimi, menjünk ki, ne kérjünk engedélyt, de őt az is zavarta, ha belekérdeztek az órájába bármi mást, ami amúgy tényleg zavaró, én ezt korrepetálásnál tapasztaltam.


Ettől függetlenül sok csoporttársam volt, akik inkább maguk alá vizeltek majdnem, mint, hogy kimentek volna, mert mit szól a tanár, akinek amúgy halálra mindegy volt, hogy kiment valaki a wc-re. :D

2020. okt. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy jó ötlet az ajtó közelében ülni, hogy ki tudj slisszolni meg ne az legyen, hogy beülsz a fal mellé, melléd ül egy másik gyerek és rajta keresztül kell átmásznod, hogy kimenj. Ha túl feltűnően mész ki, az bezavar.
2020. okt. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
A mi egyetemünkön pl nem mindig lehetett a wc-t elintézni a szünetben. Nő vagyok és ennek ellenére fogalnam sincs mi a f.szt tud a többi csaj 5-10 percig a wcn csinálni. Ebből kiindulva, ha pl 3 lány volt előtted a sorban a wcn azt jelentette, hogy abban a szünetben nem pisiltél. :D Eldönthetted, hogy, ha valami több 100 fős katalógusos előadás volt, ahonnan tilos volt késni, akkor rohanhattál a másik emeletre, ahol, ha mázlid volt, nem voltak sokan. Ha meg kislétszámú előadás vagy gyak volt, akkor meg no para vagy késtél kicsit vagy udvariasan vártál negyed - fél órát és kimentél. :D A lukasóra előtti szünetben meg szerintem nem is igazán mentem mindig wcre, mert lukasórában el tudtam intézni a büfét, wct.
2020. okt. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%
Te vagy az a típus, aki az főúton 90-el haladva is inkább bepisil, csak nehogy feltartsa egy félreindexeléssel a nagy forgalmat?
2020. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!