Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárnak nem illett volna...

Tanárnak nem illett volna utolsó óráján elköszönni a diákoktól ha egyszer felmondott?

Figyelt kérdés

Ha egy tanár így tanév közben feláll, felmond, akkor az utolsó óráján nem illett volna röviden elköszönni a diákoktól? hogy kedves gyerekek, a jövő óra már nem velem lesz, mert kilépek?

Mondjuk,a Dunának nem megyek épp bánatomban miatta, de azért mégis, alapvető etikai norma lenne, nem?


nem egy nem várt dolog ez, ő kilépett 1 hónapja meghozta a döntést, vagyis tudta hogy X osztályba most megy be utoljára. Azért 1-2 mondatot vesztegethetett volna a témára nem?


(noha még 1x leírom: nem dőlök a kardomba miatta)


2020. okt. 16. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
Ki ez a degenerált Balu?
2020. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én egy érdekes könyvet olvasok, szóval nem hinném, hogy személy szerint megsértődtem volna, ha a tanár nem búcsúzik el, mert én mindig elvoltam ebben a kis világomban, néha könyvekkel néha könyvek nélkül.


De még mindig tartom magam a Facebook-os kommentemhez.

2020. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

Tudom, hogy ez csak Balu újabb agyszüleménye, de azért válaszolok:

Nálunk is volt anno egy ilyen tanár. Nagyon közeli kapcsolatban volt az osztállyal, rengeteg tanuló nagyon kedvelte őt, elvileg fordítva is így volt. Bár nem az osztályfőnökünk volt, de csomó programot szervezett az osztállyal az óra keretein belül, meg sokszor nem az órai anyaghoz tartozó dolgokról is beszélgetett velünk. Aztán egyik ősszel bejelentették, hogy már máshol tanít. Ennek már vagy jó tíz éve, de bennem a mai napig megmaradt, hogy bár engem nem ütött annyira szíven a dolog, de azért elég gáz dolog egyetlen szó nélkül lelépni. Még facebook csoportunk is volt, oda azért írhatott volna 1-2 mondatot, ha már ilyen jóban volt az osztállyal.

2020. okt. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

„Balu most már nem rendszergazda, hanem diák a kitalált alapítványi iskolájában. :DD”


Tanárként hetente legalább háromszor felmond – elképesztő, hogy nem unja kiírogatni ennyiszer a kitalált dolgait.

2020. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk erzelmileg, idegileg mas mar nem hianyzott neki.
2020. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!