Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Anno a tanárok alsó tagozatban...

Anno a tanárok alsó tagozatban miért néztek hülyének?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem az óvodát egy kicsit nehezebb beszéletem,mint az átlag.

De óvoda végére teljesen jól tudtam kommunikálni,de logópédiára is kellett járnom (ezt még megértem).


Ezután amikor elsős voltam akkor engem elvittek kivizsgálni és megállapították,hogy van valami bajom (nem emlékszem,hogy milyen baj) és hetente többször is felzárkóztatóra voltam kötelezve és ilyen szöveg értéses feladatokat kellett csinálnom. Apám mesélte is,hogy akkor nagyon félénk voltam,ezért ő is ott lett volna a vizsgálaton,de nem engedték. Talán ha engedték volna akkor sokkal jobban sikerült volna.

A mai napig emlékszem,hogy délután bent szenvedtem,miközben a barátaim kint játszottak.



Egészen 4. év végéig kellett jarnom és akkor választhattuk,hogy járjak e tovább vagy ne.

Mi a nemet választottuk értelem szerűen.


Érdekes, szövegértésből mindig is 4-es vagy 5-ös voltam.

Most pedig itt vagyok,erős 4-es tanuló és orvosnak készülök.

Ha tényleg agybajom lett volna,akkor nem hiszem,hogy itt tartanék.

Ami pedig még felháborító,hogy anyám tudta,hogy nincs velem semmi bajom,de nem tett semmit.



2020. okt. 17. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

1. Senki sem mondta, hogy agybajod van. Akkor kisegítő iskolába küldtek volna, vagy valamilyen egészségügyi intézménybe.

2. Ok nélkül nem szokták felzárkóztatásra meg logopédiára küldeni a gyerekeket. Attól, hogy te utáltad, még lehet, hogy hasznos volt.

3. Attól, hogy valaki lassabban fejlődik, később még lehet nagy ember. Talán Einstein példája a leginkább ismert, aki - úgy tudom - 4 éves koráig nem beszélt.

2020. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
ebben hol van az hogy hülyének néztek téged?
2020. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
En is azt vártam hogy le lesz irva mi a kerdes
2020. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2

#3

Ez az egész fejlesztő dolog alsó tagozatban. Leírtam.

Akkor is hülyenek éreztem magamat

#1

Köszi a válaszodat 🙂

2020. okt. 17. 11:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom, hogy benned így jött le a dolog. akinek valamilyen fejlesztést írnak elő, annak oka van. segítettek neked. én anno mindig akartam logopédiára járni, mert nagyon izgatott, milyen lehet, láttam hogy mások járnak és én is akartam. de nem engedték, mert nem szorultam rá.
2020. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazából a fejlesztés annyi volt,hogy dedós játékokkal játszottunk és hát ugye szövegértés fejlesztő munkafüzetből dolgoztunk.

És hiába oldottam meg hibátlanul a feladatokat,a tanár leszrta.

Az meg nagyon szrul ért,hogy míg a többiek kint játszanak addig én szenvedek a tanárral a nagy semmiért


A logópédiáról annyit,hogy azzal nem volt nagyobb bajom,csak a logópédus csajszi néha egy gyökér volt:D


Egyébként ez a fejlesztő dolog semmit sem segített rajtam,mivel nem is volt semmi bajom.

2020. okt. 17. 11:39
 7/11 anonim ***** válasza:
7%

Ezek ilyen kötelezöen elöirt fejlesztesek.szalagszerü.minden 2.gyereket is hurcolnak logopediara.közben meg maguktol is beérne az összes gyerek.


Hallottal már felnöttet, aki 4 èves szinten maradt volna beszedben?


Az oktatasi rebdszerünk az egesz az ami ugy ahogy van sz.r

2020. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

#7 hallottál már felnőttet aki raccsolt vagy selypített? Mert én igen, sokat. Pl nekik sokat segített volna a logopédus.


"Egyébként ez a fejlesztő dolog semmit sem segített rajtam,mivel nem is volt semmi bajom."

Volt valami bajod, ezért jártál logopédushoz.

2020. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
En latok gyerekeket akik csak siman gyerekek es halàl felesleges öket terhelni. Az iskolak is estug bent ültetik öket rém feleslegesen innen az elmaradas hogy korlatozzák a szabad jatszast es fejlödest
2020. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 nyilvánvalóan nem értesz hozzá
2020. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!