Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy egyetemi kollégiumban...

Egy egyetemi kollégiumban nincsenek olyanok, akik egyáltalán nem buliznak soha?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 03:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
De, vannak. Semmilyen csoportban sem "100%" a "valamit kedvelők" aránya.
2020. okt. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

Nekem volt ilyen ismerősöm.

Arra emlékszem, hogy, amikor kollégiumba került, már volt valami lelki baja, amitől az öngyilkosság járt a fejében, ezért nem hinném, hogy bulizott volna.

2020. okt. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem feltétlenül mindenki szomorú aki nem akar bulizni (hiába szeretnék egyesek fekete-fehér módon látni a világot). Van aki ki se próbálja, van aki egy-két alkalommal kipróbálja és elmegy tőle a kedve.
2020. okt. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
3, nem azt írtam, hogy mindenki szomorú, aki nem akar bulizni. A kérdés az volt, hogy van e ilyen ember, én leírtam, hogy volt ilyen ismerősöm és ő a depresszió miatt nem bulizott.
2020. okt. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Én soha nem voltam egyetlen buliban sem és koleszos voltam
2020. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk max. ilyen “összeülünk beszélgetni és enni-inni” jellegű összeröffenések szoktak lenni a koliban, de kolis bulik soha. A többség eljárt szórakozóhelyekre, egyetemi bulikra, ha ahhoz volt kedve. Viszont jócskán ismertem és most is ismerek olyanokat, akik nem szoktak járni. Én is az első évben voltam kétszer és kész, vége.
2020. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Szorakozni kel egyetem alatt srácok has ti meg tehetitek tegyetek rommá isszuk magunk szívunk basunk oral anal ko minden egyszer élünk
2020. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Én kollégista voltam a 3 éves Bsc alatt 2,5 évig, az utolsó félévben bejárós.

Soha 1 db buliban se voltam, se koleszban se koleszon kívül.

Soha senki nem kérdezte miért nem megyek, soha senki nem is hívott, a lótéri kutyát nem érdekelte mit csinálok.

2020. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Én sem buliztam annó, túlėltem.
2020. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én koleszos vagyok és szinte soha nem járok le, max heti egyszer, és akkor se csapom szét magam. Bár azt hozzá kell tenni, hogy most kezdtem az egyetemet, és még egyelőre a megszokás fázisában vagyok (egyetemi,kolis élet, távolság az otthontól, új életmód stb), nem alakult ki még úgy társaságom se, max 1-2 emberrel szoktam napi szinten dumálni meg összefutni napközben és beülni pl. kávézni valahova. De mivel még az elején vagyok, lehet a későbbiekben változni fognak a bulizási szokásaim, bár az tuti, hogy akkor se fogok minden nap inni meg bulizni, mert alapból nem olyan beállítottságú vagyok, szeretek elvonulni, magamban lenni. Nekem is szokott olyan érzésem lenni, hogy biztos én vagyok az egyetlen, de ha belegondolsz, hogy egy (egyetemi) koliban több százan laknak, evidens, hogy nem mindenki ugyanolyan és biztosan vannak hozzánk hasonlók, csak a nagy közösség miatt ez nem feltétlen nyilvánvaló, hisz nyilván nem kopogsz be minden szobába, hogy haló, ti szoktatok bulizni? :D
2020. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!