Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez mit jelenthet? Vagy semmit...

Ez mit jelenthet? Vagy semmit sem jelent,csak én képzelek bele többet?

Figyelt kérdés

Szeptember közepe óta járok egy angol tanfolyam csoportba a volt sulimba. A tanár először full semleges volt számomra. A kurzus elején volt egy-két személyesebb kérdése,pl. hogy belefér-e az időmbe ez a külön angol,meg hogy akarok-e nyelvvizsgát. Ekkor emelkedett nálam a szimpatikus tartomány felé a pasas. Azóta egyébként a hidegen hagy és a szimpatikus között lebeg valahol.

Órákon különben jól éreztem magam, és igyekeztem aktív maradni, de egyik órán eléggé magam alatt voltam (összejöttek a dolgok az életemben), szóval amikor csoportmunka (4-en voltunk) volt,akkor én és egy másik lány (aki abban a suliban tanul még,és őt tanítja is) nem igazán szóltunk hozzá a dolgokhoz,de leginkább én voltam inaktív. A tanár pedig igazából teljesen pozitívan, mosolyogva próbált minket arra sarkalni,hogy beszálljunk a csoportmunkába. Kérdezte,hogy miért nem szólunk hozzá, én behazudtam,hogy nem jut eszembe semmi. Aztán kérdezte,hogy megfigyelő típusok vagyunk-e, én erre is rávágtam,hogy igen (de ez tényleg így van). Majd kérdezte,először mindkettőnktől,majd külön tőlem, hogy ,,XY, ugye te nem vagy egy harsány lány?" Erre is őszintén mondtam,hogy nem.

Végül megkérdezte,hogy ez jó-e így nekem (valószínűleg,hogy nem beszélek annyit angolon), meg hogy hasznos-e,amit ő ad. Erre kisebb értetlenkedés után rávágtam őszintén,hogy igen. Majd még mondott valamit ezzel kapcsolatban, de nem értettem,mert nem oda figyeltem (rossszul érintett ez a sok kérdezősködés,főleg a harsányos rész), hanem a táblát néztem és közben írtam a szavakat. Végül annyit hallottam,hogy azt mondta ,,Jó" , mintegy ezzel lezárva a témát.


És itt jön a csavar:


Amikor felnéztem a füzetemből egyenesen a szemeibe néztem, amik már alapból engem néztek, szóval találkozott a tekintetünk egy tizedmásodpercre,majd én gyorsan elkaptam a tekintetemet és a táblára pillantottam.


Szerintetek miért nézett, ha elvileg lezárta a témát?



2020. okt. 18. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Minek olvastam ezt el? Mindenkin ennyit agyalsz, akire ránézel?
2020. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert elgondolkodtatta a beszélgetésetek vagy, mert reménykedett, hogy le tud még "olvasni" rólad valamit.
2020. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Ajajajjj... de sok idő még amíg felnősz... :)
2020. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!