Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha 11.-esen úgy...

Mit tegyek, ha 11.-esen úgy érzem, nem fogom kibírni ezt a maradék másfél évet az iskolából?

Figyelt kérdés
Az osztályomban mindenki engem bánt, piszkál, szivat, megaláz minden nap, semmi tekintélyem nincs az osztályomban, senki nem vesz komolyan. Általános iskolában is ugyan ez volt, emiatt már tele vagyok mentális betegségekkel is. Mikor mondtam az osztálytársaimnak hogy el akarok menni innen, akkor valahogy mindenki azt mondta, hogy ne menjek már el mert amúgy szeretnek, meg hogy értékes tagja vagyok az osztálynak stb, de még is minden nap engem bántanak. Mindenki azt mondja, bírjam már ki ezt a másfél évet, ha már ide járok 2018 óta. De ha nekem itt kell maradnom, én szerintem előbb-utóbb öngyilkos leszek vagy valami. Ti mit tennétek? 17/F
2020. okt. 21. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Bírd ki. Az élet nem habostorta.
2020. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Menj át egy másik iskolába.
2020. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Szóltál az osztályfőnöknek, igazgatódnak? Szüleid nem tudnának bemenni hozzájuk, ha a Te szavadra nem hallgattak?
2020. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát,... Ez egy jó kérdés. Engem is baszogattak a suliban. Mindaddig amíg el nem hívtak egy közös sörözésre (nem számítottak arra hogy el is megyek) és utána minden jó lett és még sok közös bulira hívtak meg. Aztán persze érettségi után teljesen szétment minden de az már egy más történet. Szerintem azért bántanak mert tele vannak előítéletekkel. Ha tényleg nem tudsz iskolát váltani akkor valamit ki kellene találnod hogy a te oldaladra állítsd őket. Amit szimpátiával és tisztelettel tudsz kivívni magadnak.
2020. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

kezdj el kondizni, és esetleg küzdősportolni is, és ha már elég fejlett vagy (szerintem a tanév vége felé már elérhető) b@szd pofán valamelyik bunkót


persze óvatosan, tanár stb ne lássa


nem mondom, hogy ez ultimate megoldás mindenre, de legalább eljut az agyáig az üzenet, hogy le kéne szállnia rólad, plusz a lelki harmóniádnak is jót tenne valamennyire

2020. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Szólj tanároknak,senki nem akar magának bajt,hidd el.
2020. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki magadért! Vagy gyere el onnan másik suliba.
2020. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy leszázalékoljátok azt a válaszolót, aki azt tanácsolja, hogy szóljon a pedagógusoknak?

Sejtem (és olvasom is): a tanárok nem foglalkoznak ilyennel.

Pedig ez KUTYA KÖTELESSÉGÜK! Az én időmben nem igen volt divatban az olyan mértékű zaklatás, mint amilyenekről itt olvasok, de ha a sértett szólt a tanárnak (o.f., igazg.), akkor jobb esetben erős figyelmeztetést, vagy a magaviseleti jegy lerontását vonta maga után. Könyörtelenül! Persze, abban az időben még gondolni sem mertünk arra, hogy a tanárt gyalázzuk az óráján, vagy megüssük. Ismétlem: GONDOLNI SEM MERTÜNK, nemhogy megtenni.

2020. okt. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8. vannak olyanok akik igenis törődnek ezzel,sokan,sokan nem,de van több opció,és hogy tiszta legyen a jogilag is ők az opciók,esetleg tovább,igazgató,ha az se,akkor lehet feljebb menni....

Azért pontoznak le,mert itt ebben az abberrált világban,hát illetve ez az egyik különösebb bugyra...Akkor pontoznak csak fel,ha azt írod arra a kérdésre,hogy a víz 100 fokon forr,hogy igen. Ha azt írod,hogy ez függ a levegő légnyomástól is,tehát a hegyekben 120 fokon főzöd a krumplit,akkor már egyből 50% os vagy....MAX.

2020. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy egyedül. Én 8.os vagyok,szerencsére ez az utolsó évem ebben az osztályban. Valahogy csak kibírom :/
2020. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!