Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan teljen gyorsabban az...

Hogyan teljen gyorsabban az idő az iskolában?

Figyelt kérdés
Most nem az órákról beszélek, inkább a szünetekről. Az összes osztálytársam toxic, mindig megaláznak. Próbáltam beszélgetni velük de mindig olyan témákról beszélnek amikhez egyáltalán nem tudok hozzászólni, mert vagy nem érdekelnek vagy nem tapasztaltam. Általában rajzolgatni szoktam, van 1-2 ember akikkel beszélgetek, de ők is inkább a többiekkel vannak.

2020. okt. 24. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Én is főleg egyedül voltam szünetekben, nem azért mert ilyen gondjaim voltak, hanem szimplán jól esett a nyugi.

Ha nem tudsz érdemileg hozzászólni a témához azon tudsz segíteni, neted minden információ fenn van.

Én pl csajokkal is eltudok beszélgetni a sminkelésről és a körmös cuccokról. Pedig hidegen hagy a téma, de néha úgy is belekezd a lány, de akkor se hal meg a beszélgetés, hanem tudok kérdezni, tanácsot adni vagy bármi.

2020. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Vigyél egy Rubik kockát tanuld meg kirakni. Olvass könyvet. Fejts keresztrejtvényt. Oldj meg Sudukut. Tanulj meg horgolni. Hajtogass. Színezz felnőtt szinezőt. Készíts pixelart képet. Ezek mind olyan elfoglaltságok, amiért nem szólnak a tanárok szerintem.
2020. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Én az előző órai házit írtam a szünetekben. Ha elkészültem jó, ha nem, akkor otthon (vagy olyan óra után, amin nem adtak házit) befejeztem. De ha a fele megvan, akkor jó esetben háziellenőrzés közben be lehet fejezni, legalábbis én nem sokkal lassabban írtam házit, mint amilyen tempóban az ellenőrzésnél haladtunk.
2020. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

Sajnos én 8 évesen bepisiltem, mert nem tudtam kigombolni a nadrágom és Büdi Lilinek meg Pisi Lilinek csúfoltak az iskolában a gyerekek.


Ebből kiindulva esetleg lelkeg sérült gyermekek számára nyújthatnál segítséget.

2020. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Látom annyira megtetszett ez a becenév hogy ez lett a felhasználóneved is
2020. okt. 24. 20:53
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Mert ez vagsok én. Meg kell tanulnom nevetni rajta.
2020. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Néha itt is csúfolnak, mert 8 évesen bepisiltem, mert nem tudtam kigombolni a nadrágom.
2020. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
:( nem tudom miért csúfolnak a GYIK Felhasználók.
2020. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem sokáig lesz gond az óra/szünet/bejárás mert úgyis átvált online-ra az egész. Ld Szlovákia Csehország Ukrajna Románia Szlovénia Lengyelország.
2020. okt. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Romániában lakom de a mi sulinkban rendes oktatás van
2020. okt. 25. 08:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!