Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt köztetek valaki, aki...

Volt köztetek valaki, aki szerelmet vallott egy tanárának? Vagy többet érzett iránta, mint kellene?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi ideje? Válaszolt? Ha igen, mit?

2020. okt. 24. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Egy ismerősöm, de nem vallott neki szerelmet és kb fél-egy évvel azutan, hogy elment a suliból rendeződtek az érzései, ezért szerencse volt, hogy nem írt.


Én meg 8 évesen bepisiltem, mert nem tudtam kigombolni a nadrágom és Büdi Lilinek meg Pisi Lilinek csúfoltak meg Bepisililinek is a gyerekek.

2020. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Tiszta nevetséges, ovi szinvonal
2020. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem volt.
2020. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen döbbenetes fordulat kapcsán alkalmam adódott találkozni vele egy séta erejéig felnőttként és amikor felemlegettem azt a tárgyat, amit neki készítettem anno osztálykarácsonyra, hogy az volt az első, komolyabb alkotásom, hirtelen témát váltott és egy olyat mondott, hogy mi volt még az első festészeti munka a történelem során...lol :D


Pedig én nem úgy értettem :'D

2023. szept. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!