Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális, hogy ilyenkor...

Normális, hogy ilyenkor járványidőben azt is kötelezővé teszik, hogy egyetemi rendezvényekre járjunk?

Figyelt kérdés

Nem elég, hogy nincs távoktatás vagy hogy kötelező bejárni előadásra is, de még kötelezővé teszik, hogy délután, meg késő este egyetemi programokra járjunk, enèlkül nem kaphatunk kollégiumot..

NKE



2020. okt. 26. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ilyen hozzáállással hagyd az egyetemet...
2020. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

"Én nem félek a járványtól, de sem időm, sem kedvem nincs ezekre a hülyeségekre

Mondom, normális egyetemeken távoktatás van, itt meg ezeket a hülyeségeket is közelezővé teszik

Nem érek rá ilyenekre.."


Akkor minek akarsz egyetemre járni, ha nem akarsz részt venni az oktatásban?????

Hagyd ott, mindenkinek jót teszel vele!

2020. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Semmi köze a könyvbemutatóknak az oktatáshoz.

Meg tavaly is részt vettem 9 programon, mégsem kaptam kolit!

2020. okt. 26. 17:01
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemi rendezvények látogatása nem kötelező, ha a tanórákon kívül esik.

Ha egy rendezvény vagy egy vendégelőadó által tartott előadás pont egy előadásotok/gyakorlatotok helyett van (ami pont azok által van szervezve, akik az órát tartanák), vagy előre esetleg utólag pótoltok így egy órát, akkor kötelezhetnek a részvételre.


Tehát, ha nem egy éppen zajló kurzus helyett kéne menned ezekre a rendezvényekre vagy nem mondják azt, hogy a jelenlét után a következő XXX kurzus 2x45 perce helyett helyett lukasóra lesz (tehát előre letudjátok azt az órát).


De az, hogy csak úgy elmész egy rendezvényre tanításon kívül az szorgalom és nem kötelesség és következmények nélkül mondhtasz nemet.


Szeretik sokszor ezt úgy beállítani, hogy a részvétel nagyon fontos, hiszen ők se mondjuk 1-2 embernek szeretnék megszervezni a rendezvényeket és hidd el, ha lazán kezelnék, alig menne el rá alapból bárki is. De hivatalosan úgy, ha nem fed órát, se aktuálisan, se előre, se utólag, nyugodtan mondhatsz nemet, nem fog bajod lenni belőle.

2020. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mész el és kész, nem vontatnak oda kötéllel.
2020. okt. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!