Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Általában az anyukák miről...

Általában az anyukák miről beszélgetnek egymással az iskolai rendezvényeken vagy, ha a gyerekeik találkoznak?

Figyelt kérdés

Nem most, hanem általában. Pl farsang van és az osztályban kis csoportban összegyűlnek beszélgetni az anyukák. Vagy gyerekek mennek haza és mögöttük mennek az anyukák és beszélgetnek.


Inkább az iskolai életről meg a tananyagról? Vagy másról? Ha igen, milyen témákról?



#Sszülők
2020. máj. 9. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Kérdezd meg anyád
2020. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek 90 százalékában a gyerekeikről, suliról, tanárokról, osztálytársakról. Előfordul, hogy valakivel kialakul olyan szorosabb kapcsolat, hogy beszélgetünk másról is, de ez ritka.

És nem, ez nem azért van, mert nincs más témám, csak a gyerek, hanem mert ezekkel az anyukákkal általában annyi közös van bennünk, hogy egy osztályba járnak a gyerekeink, hát értelemszerűen erről beszélgetünk.

2020. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2, nagyon szépen köszönöm a választ! Adtam zöld kezet.
2020. máj. 9. 21:55
 4/5 anonim válasza:
100%
Igen, velük a gyerekekről, tanárokról, suliról, semmi, de semmi másról. Mert igaziból nem direkt ismerkedünk, csak az élet úgy hozta, hogy a gyerekeink miatt egymás mellé sodort a szél.
2020. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Leggyakrabban a gyerek/iskola a téma, de nem mindig.

Beszélünk magunkról is, például emlékszem én egyszer hosszan beszélgettem valakivel az epekőről, mert épp mindkettőnknek az volt a bajunk. De lehet sok egyéb, nyári tervek, költözés, főzés, háziállatok. Nyilván függ attól, hogy hányszor találkoztunk.

2020. máj. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!