Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Menjek el vagy inkább hagyjam?...

Menjek el vagy inkább hagyjam? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az osztályom rendez egy ilyen összejövetelt, kajálás,iszogatás. Szeretnék menni nem akarok kimaradni, viszont én nem akarok inni. Van értelme így mennem, hogyha tudom, hogy inni fognak én meg majd nem akarok. Olyan kìvülálló lennék. De ha nem megyek és mindenki más megy, akkor is olyan kívülálló leszek. Szerintetek menjek?

Bocsi, hogy rossz kategória de nem tudtam hova kellene tennem.


2020. okt. 29. 17:18
 1/8 anonim válasza:
99%
Nyugodtan elmehetsz. Ha nem szeretnél, akkor nem iszol, ez csak a te döntésed.
2020. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem akarsz nem iszol. Vagy ha nagyon erőltetik akkor megmondod, hogy bevettél egy gyógyszert amire nem szabad inni.
2020. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Nyugodtan, én szinte sosem ittam alkoholt.
2020. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tanácsolom, hogy menj el. Akár előre is megmondhatod, hogy nem szoktál és most sem akarsz inni, tehát ne vegyék el a jókedved noszogatással, erőltetéssel. Esetleg alkalmazd a "gyógyszeres" trükköt (l. fentebb). Tudd meg, milyen orvosságra nem jó az alkohol. Ilyen pl. a MAGNEROT vény nélkül kapható tabletta. Narancssárga a doboza, ami magnéziumot tartalmaz. Az alkohol gátolja annak felszívódását. Nekem is orvos ajánlotta szívizomerősítőként.
2020. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Vigyél üditöket
2020. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) meggyőztetek, hogy akkor menjek. Igazából csak attól tartottam, hogy olyan kívülállónak érezném magam. De ha nagyon noszogatnak majd akkor bevettem ezt a gyógyszerest trükköt.
2020. okt. 29. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ám legyen a gyógyszeres, de én azt is megjegyezném, hogy a "gyógyszer" segít abban, hogy eddig sem és most sem fogyasztasz alkoholt.
2020. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kívülálló lehetsz úgy is, hogy ha mész és nem iszol, meg úgy is ha nem mész, akkor inkább menj, mert attól még nem biztos, hogy iszol. Mert bizony nem kötelező inni. (:
2020. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!